Кто-нибудь подавал иск в суд?

kcuf kcuf
19 мая 2014, 12:55
Коллеги по несчастью, кто-нибудь уже подавал исковое заявление в суд? и кто его уже выиграл?

Отзовитесь пожалуйста, и если не сложно поделитесь опытом.

P.S. Отправил документы на НБУ, перехожу на 3-й уровень, нужна помощь…

lecenko
lecenko
19 мая 2014, 14:31
Я в 2008 судился с Укрпромом и выиграл суд. Но судебный исполнитель сказал мне что б я не «раскатывал губу», потому что только 30% исков удовлетворяются материально, нет денег на счетах в банке и все тут. тогда повезло перевели всех в Ощад. влетел только на адвокада и судебный сбор в общей сумме сколо 1000 долларов.
oleg76l
oleg76l
19 мая 2014, 21:52
Написал заявление в службу защиты прав потребителей. теперь заявление с копией других(нбу и тд) в прокуратуру,
19 мая 2014, 23:48
Львів
Я подала. Було засідання суду, від банку ніхто не з'явився, та й ще написали листа судді, що вони хочуть перенести слухання у зв'язку з вивченням обставин. Це як??? Що вони хочуть вивчати??? Що займаються шахрайством??? Буде друге засідання, а на третє, якщо не прийдуть, суддя має право винести вирок без них ;) Швидше за все, так і буде
20 мая 2014, 09:33
Дніпропетровськ
Поділіться будь-ласка позовною заявою до суду
ystart@i.ua
Дякую!!!
20 мая 2014, 10:00
Львів
У мене немає в електронній формі, моєю справою займається адвокатська контора
20 мая 2014, 10:20
Дніпропетровськ
Якщо, не секрет скільки коштують послуги й чи гарантують вони результат?
20 мая 2014, 13:36
Львів
2500 грн у Львові бере адвокатська контара і робить увесь супровід. Адвокат ходить на всі засідання замість Вас, робить відповідні документи. Ці кошти включаються в позовну заяву і будуть стягнені з банку. + судовий збір (у моєму випадку 3444 грн), також стягується потім з банку. Про ефективність поки сказати не можу, бо ще не маю судового рішення.
20 мая 2014, 15:27
Дніпропетровськ
Якщо не важко інформуйте будь-ласка про Ваші успіхи