пикет 19.05.14 под НБУ

egor111 16 мая 2014, 14:42
В понедельник 19.05.2014 собираемся под НБУ в 9:00.
Т.к. от обещаний пока никакого толку.
До встречи, вместе победим!

16 мая 2014, 15:00
Голові Національного Банку України
Кубіву Степану Івановичу

Шановний Степане Івановичу,
ми, клієнти банків України із багаторічним стажем, звертаємося до Вас, як до Голови Національного Банку, який є гарантом стабільності банківської системи України.
За роки незалежності наша країна та її банківська система переживали різні часи, але із кожного скрутного становища ми знаходили вихід, а набутий при цьому безцінний досвід ставав запорукою подальшого розвитку. Проте якою б складною не була ситуація в країні, банківська система завжди виконувала і сьогодні продовжує виконувати свої зобов`язання перед клієнтами. Ми довіряємо банківській системі та із розумінням ставимося до тимчасових обмежень на валютні операції та зняття готівкових коштів. Але сьогоднішня ситуація в країні потребує рішучих дій. Військово-політична стан викликає панічні насторої у населення, вкладники масово розривають депозитні угоди, а банки затримують виплати. Це приводить до ескалації панічних настроїв, у відділеннях банків відбуваються заворушення, а Національного банк пікетується майже щодня.
Шановний Степане Івановичу, ми просимо Вас ввести жорсткий контроль за виплатами банками депозитних вкладів населенню та, одночасно, для збереження банківської системи ввести мораторій на дострокове розірвання депозитних угод.
З повагою
100% підтримую
Igorka2014
Igorka2014
16 мая 2014, 15:16
Обязательно приду, но в этот раз с плакатом. Надеюсь после сегодняшнего митинга под НБУ нас услышали и больше ходить не придётся.
Kewtyrj
Kewtyrj
16 мая 2014, 15:21
Как то все в общем написано, может нужно конкретики, что мы из ВАБ и не можем забрать свои закончившиеся депозиты
16 мая 2014, 15:48
За
alexlav
alexlav
16 мая 2014, 16:04
Относительно текущих счетов — снять ограничения, по операциям (межбанковские переводы и снятие денежных средств) по текущим счетам физлиз VAB. Тогда, +1
17 мая 2014, 16:06
«Относительно текущих счетов — снять ограничения, по операциям (межбанковские переводы и снятие денежных средств) по текущим счетам физлиз VAB. », ПОДДЕРЖИВАЮ.+1
16 мая 2014, 17:21
Ха а сусідню гілочку про сьогоднішній мітинг вже прибрали із сайту!!! Значить таки щось там зачепило їх — підозрюю що інформація що робити в понеділок на мітингу!!! Думаю це не дарма, кому цікаво можу повториит повідомлення і зробити перепост всюди де можливо!
16 мая 2014, 18:46
Так, будласка повторiть бо я пропустив… Дякую
16 мая 2014, 18:59
Якщо коротко то була просто озвучена думка яка вже лунал сьогодні зранку. Треба іти знову в Понеділок!
Для того щоб подіяло треба 2 речі:
— більше народу, які можуть створити галас та массовість.
— додаткові атрибути впливу. А саме гучномовці, траспоранти і плакати. Щодо транспорантів як показала практика 2-х останніх днів — вони їх бояться я вогню. Мабуть через те що привертають увагу а також на знамках читко видно проти чого бойкотують.

Чим більше буде людей тим практичніше провести дійсно вагому акцію із блокуванням руху та залученням СМІ.
Остання озвучена думка була про те — що відкладати не можна бо до виборів і траншів МВФ хтось ще може повпливати. Після їм буде на все і всіх наплювати коли гроші розділять голови правління по своїм кишеням!
Добре якщо хтось може запросити когось із політичних організацій, хоча б представника — вони теж перед виборами обіцяють багато, може вдасться це якось зафіксувати і далі цим скористатися.
Також відомо що зараз пишеться стаття в інтернет виданні про кидання вкладників ( по більшості через відгуки на цьому сайті). Як буде опубліковано спробую скинути тут лінк.
Працювати треба на всі боки і тиснути. І Тиснути не для того щоб банк «нагнувся» а для того щоб кишені у деяких власників повиверталися, і відкрити іншим очі на ситуацію у банку!!!
17 мая 2014, 16:50
Дякую, до понеділка! Ватман вже є.
Єгор
vklad2013
vklad2013
16 мая 2014, 18:27
А что же делать тем, кто находится не в Киеве?
16 мая 2014, 18:58
Я також буду і ще пару людей зі Львова візьму
VSor
VSor
16 мая 2014, 19:54
Мы с вами, считаю, что нужно в обращение добавить конкретики ( указать название банка, блокировка операций по счетам, не выплата… и т.д. Держитесь, это правое дело! Надеемся на информацию
16 мая 2014, 19:59
Зразок колективної заяви, підпишем на мітингу

Ми, нижче перелічені, вклали гроші у Публічне Акціонерне Товариство «Всеукраїнський Акціонерний Банк» (скорочена назва ПАТ «ВіЕйБі банк»). З кожним із нас та банком заключені відповідні договори, згідно яких банк зобов’язаний повернути наші кошти. Термін повернення грошей настав, але Банк відмовляється віддавати депозитні кошти, та інші гроші, що знаходяться на наших рахунках у ПАТ «ВіЕйБі Банк».
Неодноразово кожен із нас звертався до банку з вимогою повернути кошти, або переказати їх в інший банк, на що є письмове підтвердження. Але «ПАТ «ВіЕйБі Банк»» ігнорує такі звернення та відмовляється віддавати гроші своїм Вкладникам. Крім того «ПАТ «ВіЕйБі Банк»» ввів свої внутрішньобанківські обмеження при видачі готівки або переводі в інший бак, що становлять 1000 грн, 100 дол США, 100 євро. Такі обмеження є нікчемними. Готівки в касі практично нема.
«ПАТ «ВіЕйБі Банк»» порушує наші права, а саме:
1. Виходячи із статті 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», вважаєм, що «ПАТ «ВіЕйБі Банк»» незаконно володіє нашими грошима;
2. «ПАТ «ВіЕйБі Банк»» відмовляється віддавати гроші у межах встановлених НБУ лімітів від 28.03.2014 р. № 172, тим самим порушуючи дану постанову;
3. Банк порушує статтю 1074 ЦК України, згідно якої обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається;
4. Банк порушує ч.1 ст. 526 ЦК України, згідно якої, зобов’язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу;
5. Банк порушує ст.629 ЦК України, згідно якої, договір є обов’язковим до виконання.
17 мая 2014, 16:04
Поддерживаю. Я там читала, народ собирается после пикетирования НБУ нести заявления и в прокуратору, не подскажете, что нужно с собой взять? Хочу присоединится к Вашим действиям, раньше на пикеты не ходила. В ВАБ лежат деньги родителей, закончился срок депозита, сотрудники отделения банка перебросили деньги на текущий счёт и не отдают. Писали письма и в ВАБ и в НБУ — одни безрезультатные описки, результатов — ноль.
17 мая 2014, 16:57
Згода!
Вже казав — в нас немає «спору» із банком стосовно чогось, ми всі свідки карного злочину — «шахрайство». Тому не суд і адвокати, а прокуратура та мвс.

До переліку додав би «Про звернення громадян» — на мої листи банк не відповів (як і багатьом іншим)

Єгор

(до понеділка)
stranik
stranik
16 мая 2014, 21:58
Внимательно читайте первоначальный текст.На что ввести мораторий? Если на валютные вклады то можна, а на гривневые звыняйтэ.Тупо сидеть и смотреть как твои кровные плавно стают туалетной бумагой? По гривневым вкладам нужно требовать индексацию!!! Тогда можно и мораторий вводить.