До побачення VAB BANK

Максим Максим 14 мая 2014, 19:07
Що до банку, маю переконання що банк тримається на нитці. Справа в тому що вважаю менеджмент банка м'яко кажучи дурним, як директор компанії я зробив помилку зізнавшись з ВАБ Банком. Проблеми почалися ще в минулому місяці, гроші я забрав з розрахункового рахунку, точніше банк їх перевів, але після скандалу та погроз. Якби не віддали то я перекрив би той банк 40 тонними самоскидами. Транспорт вже був в дорозі. Тоді рахунок я не закрив, але відкрив у ЮНІКРЕДИТ Банк. Без проблем готівкою хоч кожного дня по 100000 дають. Одного разу клієнт закинув 70000 на рахунок ВАБ і я зрозумів що грошей не отримую і не переведу. Дівчина порекомендувала малими сумами відправляти, в перший день 5000 списались на другий платіжки по 300 грн. Навіть не списувались. Дівчину за те що допомогла звільнили, ще одна з нею звільнилася. Я їх забрав до себе на роботу. ДЯКУЮ ВАБ БАНКУ за кваліфікованих фахівців!!! Що до грошей, то підтримав державу, зарахував до бюджету 70000 грн БАНК ПРОВОДИТЬ БЮДЖЕТ. На перед. Рахунок ЗАКРИВ. Співчуваю всім!!!