УСІМ вкладникам.

ivfrdeposyt ivfrdeposyt
23 апреля 2014, 15:26
Не ведіться на пояснення працівників банку щодо лімітів, якщо Ви не маєте платіжних карток. Особливо це стосується тих, хто має валютні депозити і не має карток. Якщо Ви за порадою банку оформите картку, то до Вас будуть застосовуватися ліміти 100 дол., 100 євро. Якщо не маєте картки- вимагайте видачу валюти згідно постанови НБУ.
Банк маніпулює тим, що не всі вкладники знають про це і фактично нав'язує варіант з оформлення платіжної картки.

23 апреля 2014, 15:31
Я саме сьогодні вимагала свій депозит — у мене сьогодні термін закінчення депозиту — сказали що тільки по 1000грн в день???????????? на яких законний підставах обмеження не зрозуміло? Що робити?
23 апреля 2014, 15:37
Можна почитати цю гілку. Вона саме про це.
Николай Сивак
Николай Сивак
23 апреля 2014, 15:34
Николаев
Подскажите как быть. Депозит закончился, сняли 2 раза по 1000грн, а сегодня приехали, и в отделении сказали, что денег нет, выдали только 500грн. Карточка отсутствует. Деньги просто на счету.
23 апреля 2014, 15:36
Тю-ю. І що, багато навимагали? Про валютні нічого не скажу, а от гривневою я користуюсь активно. Мені зручно, не порівняти із походами до відділення.
23 апреля 2014, 15:38
Так в мене гривні — підкажіть як отримати всю суму з рахунка (карточку не виготовляла) в банку тупо ігнорують