БАНК вводить вкладників в оману. ВСІ ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

ivfrdeposyt ivfrdeposyt
18 апреля 2014, 16:05
Розміщена на офіційному сайті інформація щодо встановлених лімітів стосується виключно ПЛАТІЖНИХ КАРТОК. А згідно Закону України “Про платіжні системи та переказ коштів в Україні” платіжна картка- електронний платіжний засіб у вигляді емітованої в установленому законодавством порядку пластикової чи іншого виду картки, що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунка платника або з відповідного рахунка банку з метою оплати вартості товарів і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі в касах банків через банківські автомати, а також здійснення інших операцій, передбачених відповідним договором
Якщо ви не є маєте платіжної картки- банк НЕ МАЄ ПРАВА ВІДМОВЛЯТИ ВАМ У ВИДАЧІ ГОТІВКИ. Така відмова банку є неправомірною і може бути оскаржена у судовому порядку.
Чому банком порушується моє право на розпорядження належними грошовими коштами?
На підставі яких нормативних документів мені відмовляють у видачі коштів у повному об'ємі?
Очікую юридично грамотної відповіді (договір №639815/2013 та договір № 26205080002608(рахунок-кореспондент)
VAB Банк
22 апреля 2014, 10:22
Зверніться письмово до наших юристів у головному офісі банку і ви отримаєте юридично грамотну відповідь протягом 30 робочих днів. З повагою, VAB Банк

ivfrdeposyt
ivfrdeposyt
18 апреля 2014, 16:37
Банк не відповів мені на підставі якого документу мені відмовлено у видачі депозиту.
Банк визнав своєю відповіддю, що він не правий і не має права застосовувати ліміти щодо мого вкладу, оскільки я не є держателем платіжної картки.
Повторно запитую: Чому мені відмовлено у видачі вкладу?