Мене ігнорують і не повертають кошти!

Nataly65 Nataly65
17 апреля 2014, 16:18
Партнерські відносини між мною та ПАТ «ВіЕйБі Банк» тривають вже більше 5 років. За цей час, я, а також рідні та близькі, яким я рекомендувала Ваш Банк неодноразово користувались послугами Банку.
В даний час склалася дуже неприємна для мене ситуація. 03 квітня 2014 року та 08 квітня 2014 року закінчився термін дії моїх депозитних договорів №717512/2014 та №718655/2014 відповідно. Таким чином на рахунку №26201090103869 акумулювалась сума в розмірі 14 536,55 Дол США. На моє прохання видати ці кошти, мені відповіли відмовою.
Я розумію, що в даний непростий для всієї країни час, діють певні обмеження зі сторони Національного банку. Зокрема, згідно Постанови НБУ №172 від 28.03.2014р. банки зобов’язані обмежити видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати в межах до 15 000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України. Але на сьогоднішній день я жодних коштів не отримала!
Враховуючи вищевказане, прошу надати пояснення чому мені не виплачуються мої кошти, а також забезпечити мені можливість отримання коштів в еквіваленті 15 000 гривень на добу.
Хочу зазначити, що в разі ігнорування мого звернення, я змушена буду звертатися в компетентні органи для забезпечення моїх прав.
VAB Банк
17 апреля 2014, 16:25
Хочемо уточнити — ви не отримали взагалі нічого чи отримуєте свій вклад меншими частинами ніж 150000 грн. на добу?

Nataly65
Nataly65
17 апреля 2014, 16:32
На сьогоднішній день, мені не повернули жодних коштів!!!
Хочу також зазначити, що за рахунок цих коштів я планувала здійснити черговий платіж по договору купівлі-продажу нерухомості. На даний час я його не здійснила, а тому мені нараховуються штрафні санкціїї. Якщо дане питання не буде вирішене за взаємною згодою між мною та банком, я в судовому порядку буду вимагати відшкодування від банку.