Відділення 56 порушує права громадян

olegborgol olegborgol
7 апреля 2014, 11:22
Сьогодні спробував подати до відділення 56 дві заяви — одну про видачу готівки з карткового рахунку, вказав наступного дня, як і передбачено Правилами. Заяву незаконно відмовилися прийняти. Також відмовилися прийняти другу заяву в якій я повідомляв про намір отримати кошти в день закінчення депозиту (18.04). З цими негідниками тепер буду розмовляти в прокуратурі і в суді!

7 апреля 2014, 11:38
Заяви і скаргу на відділення 56 подав до головного офісу — Щорса 7/9. Чекаю два тижні і подаю позов про відшкодування шкоди. Моральну шкоду оціню як мінімум в сто тисяч гривень. Посадових осіб відділення 56 буду притягувати до кримінальної відповідальності.
serjantik
serjantik
7 апреля 2014, 12:44
serjant, Hoboken, NJ, 07030
Олег, по закону нужно ждать 30 календарных дней, я сам 13 марта отослал им заказное письмо от адвоката, ждем
7 апреля 2014, 14:02
Не зовсім так. 30 днів — відповідь на звернення громадян. На те, щоб видати з мого рахунку належні мені кошти не потрібно такого тривалого часу. Тому безпідставна затримка буде не на користь банку та ще й з огляду на те, що записано в Правилах. Моральну шкоду нехай готуються сплачувати.