Обслуговування гарне

tetianka tetianka
19 апреля 2013, 13:41
Я обслуговуюсь у 26 віддаленні у Львові. У мене немає депозитів у ваб (як і у інших банках), бо зараз заощадження у нерухомості, але постійно користуюсь послугами по сплаті комунальних платежів, з переказу коштів за кордон, маю картки, доречі якщо не знімати кошти, можна заробляти і на картках.
Так от, я обслуговуванням задоволена, мене ввічливо обслуговує персонал, вітає по імені. Черг немає, проблем зі мною або при мені не спостерігала жодного разу.
З негативного досвіду не могла розміняти велику суму коштів на долари (не було доларів), але не змогла у жодному банку Львова, міняла з родичами та за декілька днів у різних банках — бо у такій країні живемо. У той самий час товариш зняв у банку велику суму коштів з депозиту у доларах та долари були. Тобто, якщо банк мав тобі долари видати, видавав, а якщо просто поміняти з гривні на валюту, могло і не бути валюти. Але зараз такої проблеми вже давно нема.

Silence
Silence
19 апреля 2013, 14:27
«якщо банк мав тобі долари видати, видавав, а якщо просто поміняти з гривні на валюту, могло і не бути валюти» — это как понять? Валюта для избранных? Для кого-то есть, а для кого-то нет?
tetianka
tetianka
19 апреля 2013, 14:53
Ta
Ну я так зрозуміла ситуацию декілька місяців тому, переважна більшість банків у касі валюту у великих кількостях не мала. Друге діло у людини закінчився депозит, то вони ж заздалегідь знають про необхідніть та готуються, тобто певна сума у них у наявності.
zest
zest
19 апреля 2013, 15:02
Вижу, что страницу сейчас просматривает VAB Bank. Радует такое внимание банка к отзывах о нем.
Хорошо было бы, чтобы отработка отзывов была не только тогда, когда у банка все уладилось с расходными операциями. Желаю Банку всегда вовремя отвечать на отзывы клиентов!
VAB Bank
VAB Bank
19 апреля 2013, 15:03
Спасибо за комментарий, стараемся быть лучше для Вас!