Маю виконавче провадження, яке вступило в силу ще в жовтні 2022 року, суджуся з А Т Полтаваобленерго. Зараз вступив в силу новий горе -закон і виконавче провадження вступило знов у силу. В даному горе-банку маю зарплатну карту, ці шахраї зняли з моєї карти два рази сумму по виконавчому провадженню. Звязалася з оператором їм вибачте все пофіг, у вас два виконавчих провадження, звязуйтесь з судовим виконавцем. Ганьба… Зарплатнка карта і ми навідь не читаємо номера виконавчих проваджень.
CAHTA 7 мая 2023, 22:27
Карточный курс валюты не соответствует опубликованному на минфине. На сегодня евро
Минфин карточный 40.50
Приложение — онлайн курс 40.70
Приложение карточный 41.48
Приложение блокировка — 42.31
Одна звезда тупо за недобросовестную рекламу на минфине в ввиде публикации заниженного курса.
Lacity 2 мая 2023, 14:47
Совершал покупку онлайн, сайт оказался не совсем честным, попытался напрямую через сайт решить с возвратом средств, они просто молчат.

Позвонил в УкрСиб и спросил, процедуру по возврату средств как и что, на что получил ответ — пишите в правоохранительные органы.

Пользуюсь многими банками, все банки без проблем такие проблемы решали, кроме УкрСиба, который просто по сути послал ;)
ua5ua 28 апреля 2023, 5:10
В конце декабря пришла в отделение банка, Одесса, Бочарова, 53. Оформить обычную дебетную карту мгновенного выпуска. Дала сотруднице банка паспорт и код. Она ввела данные паспорта в компьютер, и «зависла». Что-то нажимала, советовалась с коллегами, звонила в главный офис, и в итоге объяснила, что сейчас ничего оформить не получится. Дело в том, что в системе банка мои серия и номер паспорта уже зарегистрированы на другого человека! Меня успокоили, что ничего на него не оформлено, просто видимо кто-то когда-то пытался оформить какой-то банковский продукт. Но безрезультатно. Посоветовали не ожидать, взяли контактный номер телефона, и пообещали позвонить, когда появится понимание — как решить эту проблему. Спустя примерно час-полтора (когда я уже была дома) позвонили и предложили придти в отделение, сделать ксерокопии документов, заверить подписями, для отправки в центральный офис и корректировки базы данных. А уже потом, через какое-то время посетить банк и оформить карту. Странно, что не предложили ехать сразу в центральный офис. Как будто и без ксерокопии моего паспорта они не могут проверить и убедиться, что номер и серия в их базе не принадлежат другому лицу! Существует ДМСУ и другие службы, с которыми банки должны иметь постоянную связь! В банк я в тот день больше не ходила, и в другие дни тоже (рабочий график не позволял). Наверное, до сих пор в системе банка всё по-прежнему. Вносят данные в базу без проверки.
natashaGra 25 апреля 2023, 9:32
К сожалению у нашего предприятия зарплатные проект в этом банке, так бы век не знала его!!! В больших городах ещё куда ни шло обслуживание, но в районных центрах это ад и просто полный цирк. Менеджеры могут нахамить и повысить голос и это на улице при свидетелях у отделения банка. Про то что клиент прав отродясь не слышали!!! Операторы не знают, что в стране война и обстрелы!!! Год уже??? Скрины переписок есть. Скандал с депозитами и счетами ТОТ — это просто позор. Доступа к ним до сих пор не сделали. Последний вопрос вообще добил — а может этот банк награды покупает??? В соцсетях плохие комменты удаляют, админ ведёт себя как хам с базара и допускает оскорбления на страницах в соцсетях. В 21 веке, а на вопрос как так — клиенты сами разберутся. А потом ещё и плохие отзывы удаляет со страницы. Заметьте не улучшает обслуживание, а удаляет их со своих страниц!!! Может банк перепутал век и страну где работает??? С позицией насчёт Крыма и ТОТ не определился до сих пор. Отсюда похоже и проблемы с теми счетами. Может банк поддерживает агрессию? Тогда что он делает в Украине??? Видела в сети сами сотрудники в шоке от руководства банка, что в Одессе, что в Харькове, что в других городах. Выставлять в сети красивые фото можно, но может быть пришло время не только это делать???
bankK 21 апреля 2023, 18:17
Категорично, не раджу даний банк. Згортаю будь-яке співробітництво з цим банком
Pani1968 18 апреля 2023, 11:43
Перебуваю на ТОТ. В цьому банку лежать мої накопичення. Цей банк заблокував доступ до моїх грошей через інтернетбанкінг. Мотивуючи це безпекою. Неодноразові мої звернення, вирішити питання доступу, банк ігнорує. Я пропонувала вирішення мого питання, але банк не бажає нічого вирішувати, аби не віддавати гроші. В нас немає зараз відділень цього банку, банкоматів та українського зв’язку. Ці мої гроші мені життєво необхідні для виживання. Виїхати на підконтрольні Україні території немає можливості через сімейні обставини. Є безліч можливостей ідентифікувати клієнта, але банк не бажає нічого чути. Йому вигідно користуватися грошима таких клієнтів як я. І мені незрозуміло, як банк, на який пишуть так багато скарг, отримує якісь нагороди від Мінфіну України. 1 місце за стійкість — це за стійкість не вирішувати проблеми клієнтів і не віддавати гроші? Та ще запитання, чому Мелітополя немає у списку міст України?
PolAnd199 17 апреля 2023, 19:31
В связи с военными действиями на территориях юга и востока Украины отсутствует украинская мобильная связь. Но для доступа в приложение у банка существует один единственный способ — через СМС на финансовый номер украинских мобильных операторов. Поэтому сотни тысяч клиентов банка на юге и востоке Украины остались без СВОИХ средств к существованию! Другие банки уже давно решили эту проблему через альтернативные способы входа в банковские приложения. Этот же банк застрял в каменном веке.
Auftraggeber 14 апреля 2023, 23:21
Після використання цього банку протягом деякого часу, я зіткнувся з деякими неприємними особливостями, які ускладнюють подальше перебування в якості клієнта на даний момент.

Почну з недоліків:
1. Мобільний додаток UKRSIB Online: Дизайн інтерфейсу застарілий, чат зі службою підтримки постійно блимає та зависає, а картковий курс обміну незрозумілий, що ускладнює оцінку реальної вартості транзакцій. Загалом, додатку бракує оптимізації, що може зробити його використання неприємним.
2. Преміум-обслуговування клієнтів: Хоча банк пропонує преміум-обслуговування клієнтів, воно часто не відповідає очікуванням. На вирішення простих запитів у чаті може знадобитися до двох годин, а на більш складні задачі — ще більше. Персональний менеджер може не виконати усі поставлені завдання, що розчаровує. Крім того, каси, призначені для преміум-клієнтів, часто обслуговують усіх клієнтів, а це означає, що очікування в черзі може бути необхідним, незважаючи на оплату «преміум-обслуговування». Принаймні така ситуація склалася в моєму відділені.
3. Тарифи, комісії та інше: хоча я погодився на обовʼязкове медичне та майнове страхування, що входить в частину мого пакету, я був розчарований, коли щомісячний платіж підвищили без попередження. Цей досвід залишив у мене відчуття невпевненості, щодо прозорості та надійності банку.
Дослідивши інші банки, я знайшов більш доступні та цікаві варіанти аналогічного пакету послуг, особливо у прямих конкурентів з іноземним капіталом.
4. А при порівнянні карткового курсу USD/EUR, EUR/USD з іншими банками, стає зрозумілим, що банк не завжди ставить на перший план задоволення своїх клієнтів.

Серед переваг можу виділити:
1. Ввічливі співробітники: Співробітники банку завжди були ввічливими та поважними у спілкуванні зі мною.
2. Доступність та якість відділень: Банк має достатню кількість відділень, і вони, як правило, добре доглянуті та обладнані.
3. Програма лояльності та акції: Існують програма лояльності та акції, якими можуть скористатися клієнти.

Підсумовуючи, можна сказати, що хоча цей банк має деякі позитивні сторони, недоліки є значними і впливають на загальний досвід. Я сподіваюся, що цей відгук допоможе банку покращити свої послуги та краще задовольняти потреби своїх клієнтів.
Gunya2008 14 апреля 2023, 19:24
Надійний банк. Маю рахунок в ньому вже богато років. Особих питань не було, треба лише звикнути до їх стилю обслуговування.
На жаль не має можливості отримати картку по довіренності, хоча це дозволено НБУ і немає ніякого бажання цього робити з боку банка.
nastyacidtrip 11 апреля 2023, 22:00
Банк закрив рахунок без попереднього повідомлення посилаючись на правила обслуговування клієнтів, через те, що картка не використовувалася. В цих же правилах зазначено, що вони зобов’язані відправити письмове повідомлення.

При цьому, більшість часу, який картка не використовувалася, було призупинене використання кредитних коштів, без ніякого інформування, до речі. Хоча в договорі пише, що вони повинні повідомляти про доступний ліміт використання кредиту. Брешуть, що усі банки заблокували кредитні ліміти, коли почалася війна.

Довідку про те, що вони закрили рахунок, і про відсутність заборгованості, надсилати відмовляються.

Довідку про закриття
Сергей Капусник 8 апреля 2023, 12:05
Переводил деньги с карты УкрСиббанк на карту ПриватБанка в сумме 1700 грн на карту деньги списали и списали комиссию за перевод 20 грн! Деньги не зачисли в поддержке Привата по предявленому чеку сказали такого перевода нет, а УкрСиббанк поддержка пищит что перевод успешно
Yura02081988 6 апреля 2023, 12:59
Знімав кошти з банкомату Укрсіббанку, картка була приватбанку, під час зняття коштів в сумі 4000 грн, операційна система банкомату почала перезагрузку, і кошти не видало, а з картки списались!!! Після подання заявки на повернення коштів: відповіли, через два місяці, що кошти були зняті, і залишку в банкоматі не виявлено!!! Такого ще в мене не було, щоб банк так в «тупу» кидав людей!!!
rostislavN 28 марта 2023, 12:15
Доброго дня. 22.03.2023 я відкривав картку в пакеті smart за адресою м. Київ, просп. Берестейський (Перемоги), 71/2. Менеджер не повідомила, що в цей день буде списана щомісячна плата в розмірі 38 грн. Картка виготовляється на протязі 10 робочих днів. Тобто, не маючи фактично картки на руках, я вже винен Вашому Банку.
Тому прошу розглянути моє прохання про анулювання комісії
Qwerty2715 21 марта 2023, 7:24
Це просто самий жахливий банк, яким я будь-коли користувалася.
maxandrey 14 марта 2023, 14:46
Отделение по адресу: Харьков, ул. Бекетова, 12/15
Максимально ненадежный, неудобный и не клиентоориентированный банк. Была открыта зарплатная карта в Укрсиббанке, счет к которой должен был быть социальным, во всяком случае, так утверждали банковские работники. Оказалось, что этот зарплатный счет обычный текущий, и банк по требованию исполнительной службы мне его заблокировал и более того, одобрил списание моих денежных средств, заработной платы, в пользу исполнительной службы. То есть, клиент никак не защищен банковской тайной. Отдельный разговор служба поддержки Укрсиббанка, такое впечатление что там работают только некомпетентные сотрудники, на элементарные вопросы не могут дать вразумительный ответ. От сотрудничества с Укрсиббанком остались только негативные воспоминания, надеюсь, что в будущем не придется пользоваться услугами этого банка.
Sv5724 7 марта 2023, 8:19
Доброго дня.
Даний недобанк, просто в змові з роботодавцем, де працює людина, відкривають вам договори, не узгодивши жодним чином бажання людини.
Недобанк про який іде мова, відкриває з/п карти, за домовленістю з роботодавцем. Мені поставили умови, при відкритті рахунку, що я не буду отримувати з/п, якщо не підпишу договір. Тобто підпис отримано методом шантажу. Відвязатись від непотрібного банку неможливо, вони підключають самовільно послуги, якими не користуються користувачі, та самовільно знімають за них гроші.
Так даний недобанк, відкрив на моє прізвище собі, дві карти, судячи з усього, таке зловживання викликано корисними мотивами, щоб отримати винагороду за відкриття карток, працівники недобанку, йдуть на такі дії.
Банк отримує комісію за поповнення моєї карти, комісія стягається з моєї зарплати. Я щоб користуватись своїми грошима, та унеможливити розголос з сторони недобанку, про свої витрати, переводжу свою зарплату на карту Приват банку, клієнтом якого я є багато років, та довіряю цьому банку.Як можна позбутись нав’язаних карток даного недобанку, не оплачувати нав’язані послуги, якими я не користуюсь, та не згоден щоб з моєї карти мародерили гроші за незамовлені послуги? Як отримувати з/п, працювати, та відвязатись від такого лиха?
Katerina2020 3 марта 2023, 16:16
Банк выдал банковскую тайну клиента!

На запрос суда, который содержал четкий запрос с датами, с предметом запроса —!!! банк выдал сверху данные, которые судом не запрашивались!!!
Этим действием банк нарушил закон о банковской тайне, подверг клиента риску со стороны недобросовестного использования заполученной информации.
Это говорит о сотрудниках банка, которые некомпетентны, не соблюдают закон, не ценят клиента и рушат репутацию банка.

Клиент пользуется услугами банка более 10 лет!

Отправлена жалоба официально в нацбанк. И локально управлению банка.
Nata0509 1 марта 2023, 13:01
Я знаходжусь на окупованій території України, банк заблокував мою зарплатну картку, не кредитну, а зарплатну, зв'язалася з ними через вайбер, бо відсутній зв’язок, щоб пояснили причину, на що відповіли, що не мають права розголошувати причину.Доступу до укрсіб онлайн немає, знову через відсутність зв’язку, обіцяли, що працюють над цим питанням, але ось уже пів року, а результату нуль! Чому я не можу скористатися своїми коштами? Чому інші банки зробили цю можливість, а цей не може? Як тільки нас деокупують відразу перейду в інший банк.
0980411366 24 февраля 2023, 14:21
Отделение по адресу: Одесса, ул. Софиевская, 32
25.08.2022 року було накладено арешт на мій картковий рахунок у зв’язку з тим що надійшла постанова від приватного виконавця на підставі виконавчого напису приватного нотаріуса про якусь заборгованість перед не відомою мені організацією з повернення боргів з якою навіть не має можливості зв’язатись тому що номери телефонів не є дійсними, так я маю проблемний кредит але не згоден з сумою та мав намір звернутись до суду, але не маю поки такої можливості так як знаходжусь в лавах ЗСУ та дуже обмежений в своїх діях!!! Сума до стягнення за виконавчим документом становить приблизно 12000 грн., а приватний виконавець своїм рішенням заарештував весь рахунок, на підставі рішення КМУ від 02.03.2022 #198-Р я звернувся до банку з проханням дозволити видаткові операції з мого рахунку тому що як зазначено в рішенні КМУ сума стягнення не перевищує 100000 грн але банк мені відмовив тому що вони не розуміють що таке сума до стягнення, а що таке сума заарештованих коштів і кажуть що так як арешт накладено на всі кошти вони не чим не можуть допомогти!!! Далі більше, так як сума на рахунку в банку значно більша за суму боргу, мною було прийнято рішення сплатити борг, після закриття виконавчого провадження і отримання інформації через ДІЮ, упевневшись що приватний виконавець надіслав в банк усі необхідні документи я знов звернувся до банку з проханням зняти арешт, але спочатку мені відповіли що документи знаходяться на опрацюванні а потім сказали що документи взагалі не надходили!!! Хоча приватний виконавець направив їх двічі і перевіряючи статус впевневся що вони доставленні але не опрацьовуються банком!!! Отаке ставлення до клієнтів банку! Робіть висновки!

Курс валют в Укрсиббанке

EUR 42.1 43