Самий недолугий мобільний застосунок EnterExim в Укрексімбанку

Степан Андрійович 28 ноября 2022, 14:50
Самий недолугий мобільний застосунок EnterExim в Укрексімбанку. Мене запевнили що при відкритті депозиту в on-line режимі Договір повинен надходити на E-mail автоматично. Але це тільки на словах. На ділі ж Договір не надійшов ні при минулому депозиті, а ні при відкритті нового. В моб.застосунку переглянути депозит повністю, а тим більше його роздрукувати у вас також не вийде! Я ніяк не можу зрозуміти чому така елементарна опція там не передбачена??? Телефонував на «гарячу лінію» не один раз, уточняв, звіряв E-mail адресу, просив надіслати і минулий договір, і діючий. Запевняли що все буде Ok', обіцяли обидва договори надіслати, але діло не йде ніяк!!! Я був шокований відповіддю співробітниці Інни, при крайній розмові, яка сказала що якщо на E-mail лист чомусь (???) не надійшов (при чому обидва рази), то я можу під'їхати в відділення і там роздрукувати, а іншого варіанту НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО!!! Ви в своєму розумі? На дворі ХХІ століття!!! Мені нема чого робити як їхати спеціально до Києва та по відділенням роз'їжати??? Я не можу зрозуміти що з вашими співробітниками коїться. Чому для вашого банку це є така велика проблема? В інших банках це елементарно робиться трьома кліками ''мишки''.
P. S. Після будь-якої транзакції ви її зможете побачити у виписці тільки через 2−3 дні, і ніяк не раніше. Таке враження що слово «діджиталізація» є забороненим в Укрексімбанку, і співробітники всі проводки набирають вручну, а зводять дебіт з кредитом на дерев’яних рахівницях.

Курс валют в Укрэксимбанке

EUR 42.2 43

Курс валют в Укрэксимбанке

EUR 42.2 43
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрэксимбанк 💰 / Отзывы о Укрэксимбанке 📝 / Самий недолугий мобільний застосунок EnterExim в Укрексімбанку