Ferz1 12 октября 2023, 10:44
Доброго дня. Неприємно здивував банк та особливо підтримка банку. Заблокували гроші на карті ще минулого місяця. Відразу надав усі дані, які просили. Через день запитав про терміни, сказали до 2 тижнів, напишіть через 2 тижні. Пишу через цей термін, відповідаю чекайте ще! Це що таке? Просто обманюють у чаті, спочатку пишуть чіткі терміни, а потім пишуть, що ми можемо розглядати скільки захочемо. Абсолютно не прозорий і не зрозумілий банк. Рекомендую обходити стороною цей банк
sportbank 12 октября 2023, 11:10
Вітаємо!

Зазвичай після того, як ви надали банку пояснення щодо походження коштів, перевірка триває близько 10 робочих днів, втім по кожному клієнту індивідуально, іноді перевірка може тривати довший термін через додаткові уточнення тощо.
Фахівець з відділу претензійних питань вже зараз передав ваше звернення в пріоритеті.
Очікуйте новин від команди підтримки.

sergejzatchij 11 октября 2023, 16:20
Обираючи банк для депозиту, зважував багато критеріїв. Звісно, спершу звертав увагу на умови: ставки, термін, можливість зняти достроково, зручне зняття. За всіма цими критеріями зупинився на SportВank, вирішальним аргументом стало те, що банк є учасником фонду гарантування вкладів. У наш мінливий економічний час це важливий критерій, який треба враховувати.
sportbank 12 октября 2023, 9:41
Вітаємо!
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
AnnaTereshenko 11 октября 2023, 11:13
Хотела бы оставить отзыв о прекрасном банке «sportbank»
Столкнулась с такой ситуацией как финансовый мониторинг
Меня ограничили во всех действиях моей карты
Я подала заявку в чат, написала лист-объяснение о происхождении моих средств
Обслуживание в чате ужаснейшее, отвечают на те вопросы, которые удобно им! На вопросы которые интересовали меня-полнейший игнор!
На следующий день после подачи заявки я позвонила на горячую линию, где мне по шаблонам отвечали как робот
Я прошу предоставить мне конкретные сроки проверки мониторинга, так как заблокировали мои личные средства! Я считаю, что имею право хотя бы знать сколько мне еще ждать
Почему в других банках такие вопросы решаются адекватно и в нормальном временном порядке?
Здесь же ты не получишь никаких ответов, никаких сроков, ничего! Тебе сидят и по шаблону говорят ждать

Так же просила перевести деньги на мой ФОП и закрыть карту, после чего мне сказали, что пока не пройду проверку никаких переводов делать нельзя
А если проверка год будет длится? Почему я вообще должна ждать пока проверят мои личные средства?! Когда я предоставила все данные о происхождении, и являюсь ФОП!
Прошло больше суток, звоню на линию по 3 раза на день, конкретного нормального ответа на мои вопросы я не получаю
sportbank 11 октября 2023, 11:21
Вітаємо!

Зазвичай після того, як ви надали банку пояснення щодо походження коштів, перевірка триває близько 10 робочих днів.
Ми можемо в пріоритеті розглянути ваш запит, якщо ви надасте ваші контактні дані задля ідентифікації вас як клієнта на нашу пошту pr@sportbank.ua.
Фахівець з відділу претензійних питань передасть ваше звернення в пріоритеті.

skvorecolga 10 октября 2023, 18:00
Маю у спортбанку картку більше місяця, тепер потроху відкриваю для себе плюси та мінуси. Із хорошого: класні бонусні програми, зручна апка, всі потрібні банківські послуги, служба підтримки цілодобова. Із мінусів це недостатній кредитний ліміт, розраховувала на більше, в службі підтримки порадили активно юзати картку і через декілька місяців подати заявку на збільшення ліміту…подивимось. А загалом все ок.
sportbank 11 октября 2023, 10:39
Вітаємо!

Департамент кредитування приймає рішення індивідуально по кожному клієнту, на це впливає багато факторів (рейтинг БКІ, рівень доходу клієнта тощо). Стандартний термін, після якого можна подати заявку повторно — близько 1-3 місяці. Поки рекомендуємо користуватись карткою як дебетовою, оскільки ми пропонуємо велику кількість вигідних послуг.

Дякуємо за ваш відгук та за співпрацю з нами!
Volodymyr Cherkasov 10 октября 2023, 8:52
Открыл у этих проходимцев счет и депозиты на сумму 1250000 гривен. Попросили объяснения, откуда деньги. Предоставил им договор купли-продажи квартиры. В итоге банк в одностороннем порядке решил приостановить деловые отношения и попросил предоставить реквизиты для перевода денежных средств. Реквизиты я предоставил, деньги они НЕ перевели. Предъявлять какие-то либо доказательства о переводе денег отказываются, в приложении меня заблокировали (я не могу им пользоваться). Деньги украли и пользуются ими без моего разрешения и бесплатно. Служба поддержки банка в телеграмме морозится. Не рекомендую с ними связываться. Буду жаловаться в НБУ и полицию.
sportbank 10 октября 2023, 9:59
Вітаємо!

По вашому рахунку було встановлено обмеження через проведення перевірки відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Певно ваші пояснення недостатньо переконливі й тому банк вирішив припинити співпрацю з вами.

Залишок коштів переведено на ваш рахунок відкритий в іншому банку, що ви зазначили у заяві.

Hobot666 10 октября 2023, 2:32
Відкрив карту з цікавості. На початку своєї роботи sportbank пропонував цікаві плюшки у виді кешбеку 10%, депозит рюкзак, зняттям готівки без комісії до 50 тис. гривень. Очевидним було не ідеальна, дуже повільна апка. На разі вони всі плюшки прибрали, добавили комісії там де їх взагалі не очікуєш (які зʼїдають всі переваги рюкзака) і залишилась неконкурентна мобільна апка, яка і на разі дуже повільна в роботі. Вишенкою ще є те, що деякі транзакції не відобраються в sportbank і дізнатися про їх існування можна порівнявши дебіт з кредітом (порада суппорта). Я взагалі не розумію хто цим дном користується у 2023 році. Навіть якщо вас заблокували в mono, раджу звернути свою увагу на Abank — неочевидно швидка апка і чудовий банк.

Також, в sportbank відсутні віділення, дуже тормознулий суппорт від якого нічого очікувати більше ніж в FAQ. Суппорт іноді дружній, але дуже не грамотний і не розбирається в своєму власному продукті.

До речі, перший банк в якому я ініціював закриття договору через «невидимі транзакції». Похоронена вся суть мобільної апки.

Також, «ТАСКОМБАНК» відхрещується від своїх колег зі sportbank називаючи це «у вас відкритий рахунок в іншому банку» і не приймає скарги згідно закону про звернення громадян. На письмові скарги відповідає — фахівець з розвитку бізнесу Sportbank.

Єдиний плюс — це дуже доброзичлива і розумна Вікторія з PR відділу. Дякую, Вікторія, за вашу роботу. Якщо у вас непорозуміння, Вікторія, це єдина людина яка змогла мені все розкласти по полицям. Її контакт майже в кожному коментарі — pr@sportbank.ua
sportbank 10 октября 2023, 14:28
Вітаємо!

Наші плюшки нікуди не зникли, їх стало більше 😉
📎Ось, наприклад річний відсоток на ощадний рахунок Рюкзак виріс до 10%.
📎Кешбек на спорт 10% також доступний за умови, якщо ви маєте білу картку, потім відкриваєте депозит від 30000 грн строком від 3-х місяців і в результаті ваша біла картка перефарбовується в чорну, що дає можливість виконувати перекази на картки будь яких банків абсолютно без комісії, а також окрім 10% кешбеку на спорт отримувати 5% річних на залишок коштів.
📎Умови реферальної програми також оновились, тепер за запрошення друга ви можете отримати від 200 грн до 300 грн.
📎У нас також активно ростуть ставки по депозиту (наразі найвища ставка на гривневий депозит складає 17%, строком на 6 місяців). Ми випустили доларовий та євровий депозити.
Це не кінець, у нас ще є багато плюшок, акцій та вигідних пропозицій.

Відділень у нас немає і це є перевагою, оскільки вам не доводиться витрачати час та ресурси на те, щоб доїхати до відділення та простояти в черзі задля вирішення чого чи іншого питання.

Втім, ми врахуємо ваші зауваження щодо повільної роботи додатку, а також щодо роботи команди підтримки.
Також вдячні вам за позитивний відгук щодо роботи фахівця Вікторії та за співпрацю з нами. 🧡

Zayats 9 октября 2023, 20:33
Я работаю в такси, привязал карту Sportbank для выплат за совершенные поездки. За несколько дней на карту мелкими суммами поступило 5000грн.
Абсолютно никаких предупреждений от банка не было, о том что карта заблокирована узнал когда не смог рассчитаться ей в магазине.
В поддержке запросили информацию о происхождении средств, я предоставил все что просили.
Прошло уже три недели, в поддержке ответа добиться не возможно, вся информация находиться в «профильном отделе» связь с которым не проставляют.

Куда обращаться дальше?
sportbank 10 октября 2023, 9:38
Вітаємо!

Зазвичай така перевірка триває до 10 робочих днів.
Будь ласка, напишіть нам на пошту pr@sportbank.ua, у зверненні вкажіть ваш ПІП, номер телефона та надайте посилання на ваш відгук, щоб ми ідентифікували вас. Ми вирішимо ваш запит в пріоритеті та з вами зв'яжеться фахівець з відділу претензійних питань.

dorohobid 6 октября 2023, 13:11
Зняли двічі один і той платіж. Говорять що трапилась помилка. Кошти не повертають. Пройшов почти місяць. Банк грабіжник краде кошти з рахунків. Не раджу зв’язуватися з цим банком.
sportbank 6 октября 2023, 13:24
Вітаємо!

Ми будемо вдячні, якщо ви детальніше опишете ситуацію у зверненні на нашу пошту pr@sportbank.ua та вкажете на цей відгук. Або ви можете відкрити заявку на Мінфін, де зазначите ваші дані, щоб ми змогли ідентифікувати вас як клієнта та допомогти вам.

Завчасно дякуємо!
Nikita02 5 октября 2023, 11:24
Не успел я попользоваться картой (сделал около 5 переводов на другие карты, и около 10 переводов получил на свою) и заблокировали средства по причине «Фин Мониторинг». Предоставил все доказательства всех переводов, но деньгами я пользоваться так и не могу. Уже две недели жду я решения от них, никаких сподвижек по моему вопросу я не вижу. У других банков этот вопрос занимает около 1−2 часов, что бы все решить, и забыть об этом. Тут непонятно, почему все происходит так долго. Говорю давайте закрывать карту, возвращайте деньги мои, и забудем об этом всем, так нет, говорят: «Ожидайте завершения проверки». Худший банк который можно придумать. Люди ни в коем разе не пользуйтесь ним, бегите от них.
sportbank 5 октября 2023, 16:37
Вітаємо!

Зазвичай така перевірка триває до 10 робочих днів.

stolnichenko 3 октября 2023, 0:43
Что-что, а кешбеки и разные акции в спортбанке это достойно внимания. В этом месяце пользовалась кэшбеком 20% в ватсонс — прям супер. Недавно еще узнала о реферальной программе, за приглашение друзей дают бонус до 500 грн, зависимо от того, будет у него кредитный лимит или депозит. Я пригласила 2 подруг и на…получила бонус 600 грн, интересый подход и такого не встречала в других банках. Так держать!
sportbank 3 октября 2023, 9:26
Вітаємо!
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
arudnichenko88 2 октября 2023, 7:50
Функціональність мобільного застосунку дуже важлива, коли я оцінюю рейтинг банків. Спортбанк у моєму особистому рейтингу займає високу позицію, хоча точно є над чим працювати. Почну з того, що в загальному застосунок сучасний, простий та зрозумілий, знайти потрібний розділ не доставляє складнощів й інтуїтивно зрозуміло. Сподобалось, що перевести у розстрочку товар можна просто свайпнувши транзакцію: дуже швидко та зручно! Мінус для мене в тому, що довго чекати переказ коштів з рюкзаку на картку, за це від мене особисто мінус — зробіть щось, правда.
sportbank 2 октября 2023, 11:16
Вітаємо!

Дякуємо за ваш відгук та за співпрацю з нами.
Ваше зауваження ми прийняли до уваги, команда розробників вже працює над удосконаленням цього функціоналу.

Mwy240899 28 сентября 2023, 18:10
Ситуація наступна: Мені перевели 11 500 грн (перевів родич, усі документи я надав) Банк одразу заблокував карту, не надав жотних вимог, повідомлень, чи чогось ще .(це взагалі дивно, що у 23 році треба випитувати у банка информацію щодо вирішення проблеми) Наразі «фінмониторинг» щось там перевіряє вже майже тиждень, хоча пояснити звідки кошти я все ж таки зміг.
Під час війни забирати у своїх клієнтів змогу використовувати власні кошти — це крапка на відносинах у будь-якому іншому банку, але в цій «конторі» — це ок, очікуйте

Нікому не раджу мати справу з цим банком, в мене є 5 карток різних банків,і саме цей робив для переводів на Paypal, бо в моно з цим проблеми

Жахлива підтримка, жахливий зворотній зв’язок, неадекватні працівники, і саме головне -жалюгідний банк, у якого під час війни взагалі зірвало дах.
sportbank 29 сентября 2023, 10:11
Вітаємо!

По вашому рахунку встановлено обмеження через перевірку профільного відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється відповідно до пункту публічних правил банку 7.1.28. Зупинити проведення Операції (ій) з використанням Мобільного застосунку «Sportbank» та/або Картки у разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення кримінального правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України.

А також керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Очікуйте на результат завершення перевірки.

artaped 27 сентября 2023, 10:04
Надіслав вчора 26.09.23 в 14:54 переказ на карту моно в символічній сумі 79 грн до сьогодні гроші не переведені банком (пише обробляється банком)
На запит в підтримку пишуть якусь охінею що гроши переводять з картки на картку до 3х діб. Хоча p2p зазвичай миттєво переводять. А в спортбанку Це абсурд!!! Ні коли не було таких проблем ні в моно ні в ПУМБ ні в іншому банку … Думаю якісь проблеми в самому банку якщо не може провести такі невеликі кошти на монобанк переказом по номеру картки. Прошу Мінфін допомогти зрозуміти сітуацию що до банку спортбанк. Чи є якісь складнощі в работі. Навіть спеціально зарегився щоб написати відгук та щоб люди знали що якісь проблеми в банку з переводами на картки по номеру. Та жалію вже що наоткривал депозитів в цьому недобанку.
sportbank 28 сентября 2023, 15:55
Вітаємо!

Бачимо, що інформація на балансі оновилась — кошти повернулись.
Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, ми завжди на зв'язку!

velickoartem 26 сентября 2023, 17:23
Службі підтримки лайк, томущо вирішують питання швидко та професійно. Я звертався до них, коли мені потрібно було змінити фінансовий номер у банкінгу на актуальний. Оператор Владислав взяв необхідні дані, попросив зачекати, після чого пройшов відеоверифікацію і в результаті моє питання вирішили досить швидко. Єдине не пишіть у інсту дірект, там відповідають їхні сммники походу. А вони не мають ніякого доступу до системи, тому всеодно направлять в чат через додаток писати. Як на мене це хороший показник якості обслуговування! Тому 5!
sportbank 26 сентября 2023, 17:28
Вітаємо!

Дякуємо за ваш відгук щодо роботи спеціаліста клієнтської підтримки.
Дійсно, в instagram немає можливості перейти в анкету клієнта та ідентифікувати його, тому питання, які стосуються рахунку чи доступу до застосунку клієнта вирішуються через офіційні канали клієнтської підтримки (вайбер/телеграм/месенджер).

yotee 26 сентября 2023, 16:16
Спамили дзвінками з пропозицією відкрити їхню кредитку, завжди відповідав роботу негативно, але останній раз піддався і вирішив спробувати. Пожалкував.
Після реєстрації в додатку і підписання документів через додаток Дія затребувало зробити селфі, навіщо вам селфі, якщо ви всю інформацію отримали з Дії?.. Селфі робити не став, видалив додаток. Почало щодня спамити вже СМС-ками, типу реєструйтесь, і забирайте картку. Поставив знову додаток, зробив те кляте селфі, знову пожалкував.
Через годину отримав дзвінок, але не на той номер, на який спамили, і з якого реєструвався (Київстар), а на інший (Водафон). Якого здавалося б біса дзвонити на номер, який вам не пропонували, а на той, який вдалося знайти деінде — невідомо, мабуть манагерці захотілося стати Джеймсою Бондинею, типу я і так можу, запитала чи може подзвонити Київстар, та кажу — будь ласка, передзвонила на Київстар, спитала чи давно ним користуюся, якби прямо спитала чому реєструюсь на нього, а не на той що десь накопала, то отримала б пряму відповідь — на який спамили, на той і реєструвався. Кіно.
Було ще питання про вірність місця реєстрації в Дії, на що я абсолютно чесно сказав, що там все правильно, окрім назви населеного пункту, і не моя проблема, що державні службовці, коли оцифровували свої бази, знайшли таку ж адресу в селі району, і вписали мене туди, вулиця Київська є нині в кожному місті, і майже в кожному селі. Тут згадується радянський фільм і «трєтья уліца строітєлєй»)))
В підсумку, в графі кредитний ліміт — одні нулі. Щиро дякую))
В сухому підсумку — дивні манагери, як грають в джеймсів бондів, купа спаму, незручний додаток, в якому карту не можна закрити, треба ще в підтримку писати. Послуга не для людей.
sportbank 26 сентября 2023, 17:21
Вітаємо!

1) Лайвнес фото при реєстрації є обов'язковим елементом ідентифікації. Уявіть собі ситуацію, що 3-я особа заволоділа доступом до вашого телефону та документів і без лайвнес фото змогла на вас зареєструвати картку та взяти кредит тощо.

2) В отриманні кредитного ліміту вам було відмовлено через сукупність факторів. Рішення щодо встановлення кредитного ліміту приймається департаментом кредитування в індивідуальному порядку по кожному клієнту.

3) В разі сумнівної або недостовірної інформації в анкеті клієнта, наш відділ реєстрації з вами зв'язується з ціллю уточнити дані та доповнити вашу анкету.
Що саме вас засмучує в цій процедурі?

4) Закриття рахунку відбувається в онлайн режимі через звернення до чату підтримки. Оскільки ми мобільний банк, то вам не доводиться задля цього відвідувати відділення, що є перевагою серед деяких інших банків.

Сподіваємось, що ви зміните своє рішення щодо закриття рахунку і в ході користування нашим додатком зміните своє враження на краще.
З повагою, команда sportbank.
vladrunko 22 сентября 2023, 13:11
Досить дивна ситуація із фінансовим моніторингом, банк заблокував вихідні операції по рахунках ще 5 вересня, документи були відправлені ще 9 вересня, проте сьогодні вже 22 а відповіді досі немає. Це стосується і Sportbank і ТАС. TAC взагалі нічого не писав і не звонив і досі навіть не повідомили чому заблокували, SportBank зателефонував, а IZI написали лист, отримали мою відповідь але досі не відповіли. SportBankу я написав у чат бот, також відповіді не отримав.
sportbank 25 сентября 2023, 11:19
Вітаємо!

Інформую вас, що по вашому рахунку встановлено обмеження через перевірку профільного відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється відповідно до пункту публічних правил банку 7.1.28. Зупинити проведення Операції (ій) з використанням Мобільного застосунку «Sportbank» та/або Картки у разі виникнення підозри, що вони містять ознаки вчинення кримінального правопорушення, визначеного Кримінальним кодексом України.

А також керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Очікуйте на результат завершення перевірки.

mdcs2020 21 сентября 2023, 20:00
Потрібен бойкот банку. Надіслано мені 172 200 грн для купівлі квадрокоптера для ЗСУ банк блокує кошти. Шахраї допомагають агресору. Потрібно спалити декілька відділень банку.
sportbank 22 сентября 2023, 11:23
Вітаємо!

Sportbank — мобільний банк, який працює в online режимі 24/7 без відділень.
Відділення є лише у нашого банку-партнера ТАСКОМБАНК.
Бачимо, що ви додатково написали нам на пошту pr@sportbank.ua та уточнили свої дані.
Перевіривши інформацію, бачимо, що блокування вам встановлено через втрату чинності наданих документів.
Алгоритм вирішення питання та рекомендації щодо процедури актуалізації даних зазначили вам в листі на пошті.

Oksana3415 19 сентября 2023, 23:18
Жахливий банк. Сьогодні, 19.09.2023 року, я з іншої країни перерахувала кошти у розмірі 493.35 грн. через
Paysent на картку цього банку. З мого банку суму списали, а ось в цьому банку суму заблокували. Під час спілкування зі службою підтримки оператор сказав що не бачить такої транзакції і списав з картки щє 1500 гривень. Це що таке, як розуміти такі дії, особливо під час війни? Схоже, потрібно звернутись до поліції з усіма скріншотами листування, а також повідомити, що ви обкрадаєтє війсковослужбоців, бо це картка саме військового. Поверніть кошти в повному обсязі.
sportbank 20 сентября 2023, 11:09
Вітаємо!

Повідомляємо вам, що термінал сервісу EASY-EP було внесено в чорний список у цілях безпеки, через те, що банк вважає його ненадійним.  Зарахування коштів через цей сервіс на картки нашого банку обмежені.
Рекомендуємо вам скористатись іншим сервісом.

Lesyunya89 17 сентября 2023, 16:11
Маю карту цього банку. Те, що відсотки драконівські, то таке. Знала на що йшла. Саме веселе, що я не можу закрити цю карту. Не надають реквізити додаткового рахунку, робота чату і гарячої лінії просто жахлива, ніякою орієнтовності на клієнта. Я переплачую кожного дня, поки очікую цей рахунок. «Профільний відділ» ще не обробив інформацію — це відповідь фахівців. Закрию і забуду як страшний сон. Нікому не раджу зв’язуватись
sportbank 18 сентября 2023, 11:25
Вітаємо!

Дуже прикро, що ви вирішили закрити рахунок.
Щоб це зробити вам обов'язково необхідно оплатити заборгованість (якщо вона є).
Тому радимо спочатку погасити повністю борг, а потім звернутись до команди підтримки з питанням про закриття рахунку.
Рахунок для погашення боргу надіслано вам у вайбер.

Виталий Костюк 15 сентября 2023, 11:08
Від кінця липня не можу відкрити картку! Передаю документи через Дія, але виникає помилка. Неодноразово звертався до підтримки, кажуть почекати 15−30 хвилин, але нічого не відбувається далі. Майже щодня звертаюся у чат, але відповідь одна й та ж — чекайте. Щей й відправляють опрос задоволений я чи ні, звичайно ні!
sportbank 15 сентября 2023, 12:28
Вітаємо!

Номер, який ви вказали в заявці не обслуговується і також за ним немає жодної інформації у нашій базі даних.
Будь ласка, напишіть нам на пошту pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас.
Також у зверненні вкажіть номер за яким ви намагаєтесь зареєструватись. Ми перевіримо інформацію та надамо вам зворотний зв'язок.

Заздалегідь дякуємо!
З повагою, команда sportbank.
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝