Блокування картки

Пол Кручек 7 октября 2018, 22:24
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Швабская, 36
Цей банк заблокував мою зарплатну картку!!! Мотивував це тим, що у мене наявна прострочена заборгованість по кредиту. Неодноразово звертався на гарячу лінію банку та у відділення банку. Але відповідь одна: це не наш крелит, ми його продали колекторам і нічим допомогти не можемо. У вересні дві третини з заробітної плати було списано. ЧОМУ???? Банк в суд не подавав заяви, виконавчого провадження не відкрито. На підставі чого цей «банк » дозволяє собі списувати мою заробітну плату. Якщо у мене є заборгованість по кредиту, то хай подає в суд і згідно рішення суду з мене стягують кошти. Але до цих пір це порушення моїх прав.
Закликаю всіх не користуватися послугами цього *** банку, де працюють шахрайськими методами і вимаганням.
8 октября 2018, 13:20
Анатолій, доброго дня. Банк діє згідно з ДКБО п. 4.3.23. Здійснювати примусове списання коштів з Рахунку Клієнта у порядку та на умовах визначених чинним законодавством України.
Щоб карту не блокували і не списували примусово з неї кошти на погашення боргу, рекомендую своєчасно виконувати умови договору.

7 октября 2018, 23:48
«Закликаю всіх не користуватися послугами цього *** банку»

Ну так покажите пример — закройте зарплатную карту и переведите получение зарплаты в другой банк.
8 октября 2018, 9:11
Имея приход денег банк изыскивает возможность закрыть ваш долг путем взаимозачета. Зачем банку подавать в суд если имея приход можно доить вас вечно? Отрежьте банк от денег и ждите суда, но суд тоже дело не копеечное. Может лучше долг погасить и спать спокойно? ( В прочем в причинах возникновения долга необходимо разобраться, долги бывают разные и суд может решить не в вашу пользу, тогда придется оплатить долг + судебные издержки, а может и уменьшить сумму долга. Все зависит от долга, договора, сроков выполнения итд.)
8 октября 2018, 11:00
А мені цікаво, що представник банку зараз відповість. «Перерахувати кошти з рахунку отримувача можна тільки за його письмової згоди, або за рішенням суду» — це слова представника банку у відповідь на мій коментар від 24.09.18 (і не тільки на цей, у попередніх коментарях банк це також заявляв).
8 октября 2018, 12:36
Письменное согласие клиент давал собственноручно, когда соглашался с договором публичной оферты Альфа-банка.
Там есть пункты, дающие банку право погашать задолженность по кредиту из клиентских средств на других счетах этого же клиента, открытых в Альфа-банке.
Аналогичная фишка есть и в других украинских банках.
8 октября 2018, 13:18
Это тоже есть в договоре.
ДКБО п. 3.9. Держатель доручає Банку в разі виникнення Несанкціонованої кредитної заборгованості по Рахунку здійснювати договірне списання грошових коштів у сумі Несанкціонованої кредитної заборгованості, в т.ч. нарахованих процентів за користування коштами Несанкціонованої кредитної заборгованості, з Рахунку, в тому числі і за рахунок суми коштів, що обліковуються на Рахунку.
8 октября 2018, 13:41
Якщо це передбачено договором — то так, як кажуть «ничего не попишешь». Просто Анатолій ФРІНЦКО напевне сам не дуже добре пам`ятає умови договору, тому і обурюється.Якщо заборгованість по кредиту дійсно є, то її треба гасити.
vitalinka82
vitalinka82
10 октября 2018, 8:45
У мужа была такая ситуация с ВТб, был кредит и з.п. карта.
Так ВТБ не мог списать з.п. в счет кредита, муж звонил, сам просил, сказали без вашего согласия не можем.
10 октября 2018, 18:27
Це залежить від умов договору. Якщо право списання передбачене у договорі — банк може списувати кошти. Можливо, що у договорі Вашого чоловіка такого права для банку передбачено не було.
Виолета Руденко
Виолета Руденко
14 октября 2018, 22:25
Петро Авен і Йоханн Йонах це так, група шахраїв які входять в російську банківську групу «альфа-банк» якої належить українська подоба альфабанк.уа

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6