додаток RB24

lisiyjeka1717 18 августа 2023, 16:29
І так мій досвід використання:
завантажив додаток, далі:
віддалена ідентифікація —
як завжди зробити шерінг всіх своїх документів з Дії, підписати цифровим підписом, надати фото свого обличча у різних ракурсах, заповнити анкету опитувальник, але це не все, сама соковита вишенька на торті це вкінці намалювати своїм пальцем підпис такий як у дії, і як би я не намагався його намалювати робот завжди відхиляє з коментарем — підпис не співпадає, цікаво хоч комусь вдалося пройти цей крок ?))
Сапорт по пошті відправляє у віділення оформлювати інший продукт, бо у них бачите повністью автоматизовано все, і їм побоку що з роками у людини може змінитися підпис від того що був у 16 років, тим паче якщо його пальцем малювати на екрані, а не ручкою писати в документі, та і навіщо все це, якщо я надав свій цифровий підпис?
Короче спробував раз 100, зрозумів, що сапорт марний, та і цю нанорозробку аі фінтеху мені не пройти і забив.

Алешин Дмитрий
Алешин Дмитрий
2 октября 2023, 16:23
Читаю ці відгуки та й думаю, що мені якось тьху-тьху щастить. Я швидко пройшов ідентифікацію та тепер користуюся їх застосунком без проблем. Не знаю, що там у вас не виходить). Таке враження, що спеціально негатив пишуть.