Чудовий банк

Margarita2023 28 июня 2023, 20:33
Шукала банк для розміщення депозиту, моя знайома порекомендувала відвідати Радабанк. Подивилася на сайті продукти які пропонують, дуже гарні відсотки та я швидко вирішила. Підійшла на відділення в Одесі хоч воно і одне але розташовано у центрі міста тому зручно їхати. Співробітники ввічливо зустріли, добре проконсультували, та розповіли про інші продукти банку. Оформили депозит швидко. Велике дякую за якісне обслуговування.
Минфин
Ответ администратора
1 июля 2023, 10:18
Відгук не зарахований (на 01.07.2023).

Ир Ли
Ир Ли
20 июля 2023, 3:09
Дуже розочарована в цьому банку, маю платінову картку с серпня 2021 року. Спочатку поразили страховій платіж, комиссії. Потім, гадала, що змінив відділення усе налагодиться. Але нічого такого, стало ще гірще почалися страшні збори на що звідки не ясно. Банк сам по собі. Потім в мене була одне прізвище, після початку війни я одружилася. Договір не перезаключили, а в мін'юсту налякали таке, ці провадження стпорушенням Законодавства взагалі. Зараз розглядають жалобу через Президента і нац.банк. А що робити, як що банки роблять що ви заманеться, аби взяти побільше грошей с клієнта. На все добре, Мінфін мене ніколи не підводив! Надрукуйте мій отзив, пітдвержжаючи документи можу скинути на пошту.