Благодарность

Reddy Reddy
18 сентября 2015, 15:26
Огромная благодарность Саенко Ольге. На таких специалистах держится банковская система! Всегда отзывчива и мила. Радует и делает счастливыми клиентов!
ПУМБ
21 сентября 2015, 11:37
Большое спасибо за добрые слова в адрес сотрудника банка! Будем стараться всегда радовать своих клиентов качественным сервисом :)

OGrabchak
OGrabchak
21 сентября 2015, 17:02
В квітні 2013 я оформила в банку Ренесанс кредит, від якого через 5 днів відмовилась, оформивши всі належні документи. Працівник замість того, щоб закрити кредит.рах-ок, перерахував кошти на поточний рах-ок іншого банку. Після довгих розбірок, кошти були повернуті в повній сумі, але працівник не виконав свої функціональні обов’язки, не перевів всі кошти для закриття кредиту, а лишив на рах.2620, через що в мене виникла заборгованість.Виправляти помилку ніхто не збирається, тим більше, мене звинувачують в шахрайстві. Доказують, що від мене документів про закриття кредиту не надходили. В мене є підозра, що працівники знищили або приховали мої документи, щоб зняти з себе відповідальність. Копії документів я неодноразово надавала до відділень в Житомирі та надсилала поштою до Центрального офісу.Останній лист банк отримав 30.07.15р відповідь на який не надійшла.Тим більше, по телефону працівники відділу кредит. заборгованості повідомили, що мої листи читати ніхто не збирається.ХТО ШАХРАЙ?