Пумб заблокував мій рахунок

Cubcetup 27 апреля 2024, 19:05
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 32
ПУМБ заблокував мій рахунок після того як мені прийшла сумма 2100гривень. Вже більше двох місяців з мене знущається банк ПУМБ. Я їздила вже до відділення разів десять так як найближче відділення знаходиться 100 кілометрів від мого міста. Після того як я на біржі Binance продала криптовалюту на 2100 гривень покупець звернувся до банку де обізвав мене шахрайкою і почав вимагати повернення коштів. Я була у відділенні не один раз написала вже купу заяв, подала їм всі документи які підтверджують за що мені перевели цих 2100гривень, але мене наче ніхто не чує. Відповідь банку одна поверніть гроші і ми вас розблокуємо. Це як так можна? Тобто я віддала криптовалюту, а тепер ще й гроші повинна повернути. Хто стикався з даною ситуацією прошу допоможіть мені. Що мені далі робити? Куди звертатися? Знущання тривають вже більше трьох місяців, а в мене на рахунку заблоковані ще й мої гроші. Буду вдячна за кожну пораду
ПУМБ
28 апреля 2024, 10:47
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися у ситуації і вже передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 29 апреля 2024, 18:37
Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що ми дотримуємося всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

27 апреля 2024, 19:36
«Після того як я на біржі Binance продала криптовалюту на 2100 гривень покупець звернувся до банку де обізвав мене шахрайкою «

Даже если покупатель не написал бы на вас жалобу насчет крипты, банк все равно обязан был бы вас заблокировать и провести финмониторинг. Это требование НБУ.

Операции по продажи крипты считаются рискованными с точки зрения закона Украины «О предотвращении и противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, …»

Такие операции (купля продажа крипты) банки ВЫНУЖДЕНЫ И ОБЯЗАНЫ проверять, предварительно заблокировав счет, что бы потенциальный преступник не увел деньги

П.С. Автор, так непонятно- а какие у вас вообще претензии к банку то?

Криптой то вы торговали, а не банк

П.П.С И даже если вы вернете деньги, то банк все равно проведет финмониторинг и даст вам под зад ногой, то бишь откажет в обслуживании и укажет на дверь. Вы для него- источник риска
Cubcetup
Cubcetup
27 апреля 2024, 19:42
Я згодна закрити рахунок в банку. Але вони мені не закривають і не віддають мої гроші. А вимагають щоб я повернула 2100. Тим паче я продала один раз криптовалюту і на 2100
27 апреля 2024, 19:40
«а в мене на рахунку заблоковані ще й мої гроші»

ну как-то об этом надо было думать ранее , а не после того как произошла эта ситуация с вами
PUMB
PUMB
29 апреля 2024, 18:37
Полезный комментарий

Валерка Котовский
Валерка Котовский
30 апреля 2024, 17:22
Советую прочитать новичкам перед тем как продавать Полезное при продаже криптовалюты.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Пумб заблокував мій рахунок