Вопрос представителю банка

Alexandr Karpov 18 апреля 2024, 17:03
Отделение по адресу: Днепр, ул. Воскресенская, 1-Б
Сколько должно быть на карте евро чтобы отправить 100 евро в другой банк при условии что комса 1%?
Как же я был удивлен что правильный ответ вовсе не 101!!!
p. s. мелочь конечно, но очень неприятно!!!
ПУМБ
PUMB 18 апреля 2024, 18:33
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Бажаємо розібратись у ситуації, що склалась. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість ідентифікувати Вас як клієнта та провести детальну перевірку. Нагадуємо, що комісія складає лише 1%. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотний зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 18 апреля 2024, 21:50
Вітаємо!

На даний момент налаштовані перекази з валютної картки ПУМБ на картки іноземних банків з умовою, що сума переказу з комісією мають бути меншими за суму доступну на рахунку. Таке налаштування зараз через технічні обмеження. Ми взяли в роботу доопрацювання умови, щоб сума переказу з комісією дорівнювали сумі доступній на рахунку. Даний технічний функціонал очікується бути в найближчому оновлені. Вдячні, що Ви звернули на це увагу та поділились враженнями, для нас це важливо!

Недорого Отзывы
Полезный комментарий

Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 апреля 2024, 12:46
Мужик, создай акк на бирже, пополни кошель через п2п и выведи на любой банк где ты будешь четко видеть сколько выйдет)

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Вопрос представителю банка