Заблокували переказ коштів на Revolut

hryandrii92 12 апреля 2024, 15:57
Коментар банку: ПУМБ встановив обмеження на покупку криптовалюти задля убезпечення клієнтів від можливих шахрайських дій.

Те що Revolut не дає українським податковим резидентам купляти криптовалюту вони напевно не знають.
ПУМБ
PUMB 12 апреля 2024, 17:38
Вітаємо!

Шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону. Після отримання результатів перевірки, ми обов'язково повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком
Полезный комментарий
PUMB 15 апреля 2024, 15:51
Вітаємо!

З 21 квітня 2022 року НБУ запровадив фінансові обмеження для квазі-кеш операцій та міжнародних P2P-переказів фізосіб. Заборонено купувати з гривневих банківських рахунків криптовалюту, поповнювати брокерські рахунки та робити перекази на електронні гаманці.

Вдячні за розуміння!

15 апреля 2024, 14:48
Банк блокує всі транзакції на Revolut а не тільки мої. Не бачу сенсу вирішувати саме мої проблеми в такому контексті. Перестаньте блокувати :)
PUMB
PUMB
15 апреля 2024, 15:51
Полезный комментарий

Вдячні за розуміння!
15 апреля 2024, 21:01
Це ніякого відношення до проблеми немає. Заблоковані саме валютні платежі на Revolut з початку цього місяця. Я шукав розпорядження НБУ — такого немає.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 апреля 2024, 12:51
Евры баксы покупать только через крипту, с гривны п2п покупать крипту и уже покупайте шо хотите, зачем вы тратите время на олигархов украинских

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували переказ коштів на Revolut