Mida28 17 января 2024, 7:04
Отделение по адресу: Киев, ул. Андреевская, 4
ПУМБ заблокував ПУМБ онлайн, прийшло повідомлення на Вайбер. Шановний клієнте, по Вашим рахункам встановлені обмеження на здійснення видаткових операцій у зв`язку з підозрілими діями. Для вирішення питання зверніться до відділення Банку з паспортом. Дзвоню на гарячу лінію мене автоматичний голос посилає до банку.
1. Невже неможна зробити гарячу лінію, по телефону ПУМБ? Автоматичний голос ще знущаються, каже напишіть внутрішній номер менеджера. Звідки я його знаю, хто цей номер взагалі знає? По телефону я могла дізнатись інформацію швидше 100% бо ту інформацію що отримала була тупо на словах.

Я пішла в банк пумб, Васильківська 2. Мабуть в банках думають що я безробіття, і у мене є купа вільного час ходити туди сюди, і сидіти в черзі. Сидиш чергу, менеджер каже. — Ваш рахунок заблокований, зараз я спитаю у головного офісу в чому проблема, ідіть до дому я через годину з вами зв’яжуться. Кажу я тут почекаю, десь з пів години каже ваш рахунок було заморожено із за підозри в шахрайстві. Клієнт поскаржився що ви шахрай.🤦 Ну офігено. Кажу що за клієнт, на яку суму скарга, коли було надходження, витягніть з мого пумба онлайн інформацію, там є переказ. Каже ми не розголошуємо інформацію другим особам😵‍💫. Кажу яким другим, це мій ПУМБ онлайн, це моя транзакція, відкрийте його я сама витягну інформацію. Я хочу поскаржитись на цього клієнта, мене заблокували не законно🤬. Каже ми ніяких документів не показуємо 🤦. Я знов по другому кругу йому поясню що мені треба для розуміння хто це. Кажу надайте мені документ що мене заблокували, хоч якийсь документ, що така то така особа, на мене поскаржилась.Ні ми не надаємо ніякої інформації другим особам. 🤦🤦🤦 Кажу зробіть мені скрін, витріть конфіденційну інформацію, надайте мені хоч щось. Ні неможна 🤦🤦🤦. От що мені дав цей похід нічого…
Видавила з нього тільки що це було грошове надходження 2350.

2. Пункт мінусів ПУМБ, ви просто витрачаєте час в банку, ніяких документів про блокування ваших рахунків вам не надають. А ви на хвилиночку прийшли з своїм документом, ви їх клієнт, в них можливо лежать ваші депозити валютні та гривневі🤬🤬🤬. І ви третя особа🤬, вам не надають жодного документа🤬. Я вже до крайності дійшла навіть просила сфотографувати хоч щось, думаю може в них грошей на папір немає, кажу відправте мені на пошту, на вайбер 😔.
🤦🤦🤦🤦

Я вже співпрацюю з ним років 4, реально всім казала що в них і депозити гарні, правда додаток ПУМБ онлайн дно, мої батьки вже старі то їм треба на комп’ютері все, а не на малому телефоні.
Бо працював би ПУМБ онлайн, я б просто дізналась, чиє ім'я не співпадає з покупкою валюти на біржі 🤦, і через бінанс вирішила проблему. Ні ми 3 день робимо трагедію.

Я прийшла додому зв’язалась з бінанс вони надали виписку про транзакції. Я знов пішла в банк 🤣, бо я ж не можу онлайн надати виписку банку. Я знов відсиділа чергу, довгу бо клієнт робив кредитку 🥲.
Передала виписку з бінанс менеджера по пошті. Пішла до дому.

Дзвінок десь біля шостої, каже ім'я не співпадає з випискою. Каже розблочять вас якщо доведете що то шахрай, треба підтвердження з бінансу що це шахрайські дії.

Лізу в бінанс, дивлюсь, а я вже не одна, нас вже два л**а які потрапили під цей акаунт, і ми обоє пумб 🤣
Пишу в групу підтримки бінанс. В 3 поясню ситуацію. Вони кажуть, так схоже це шахрай, ми можемо його заблочити якщо ви надасте нам хто саме перевів вам кошти, на цю суму 2350. І доведіть нам що це не ви шахрай, доведіть що у вас заблокований рахунок 🤣🤣🤣
Кажу як? ПУМБ онлайн не надає мені ніяких документів, що я заблокована, показую тільки скрін з вайбера 🤣. Кажуть дістаньте з власного кабінету хто надіслав гроші, а як ПУМБ онлайн закрив мій рахунок і додаток ПУМБ онлайн 🤣🤣🤣. Я б і самостійно це дістала, і вже б прищючила це па**о. І перенесла в ПУМБ докази що то шахрай, але ні ПУМБ онлайн не шукає легких шляхів.
Бінанс кажуть всі банки мають вам надати причину блокування і хто подав скаргу. Ага прям всі, всі крім ПУМБ, бо ПУМБ походу забули що я їх кліент і в них мої гроші, бо поваги 0.

3. Мінус це блокують не тільки ваші рахунки в і ваш ПУМБ онлайн, де вся ваша інформацію

От як отримати в документах причину блокування свої рахунків, і ким була подана скарга? Як провчити шахрая, якщо сам ПУМБ тобі не сприяє в цьому? 🤬🤬🤬🤬

В бінансі що б ви розуміли сказали заблокуємо в надамо все що треба. Дайте лише розуміння.

Були б в мене документи (як сказали в бінанс хоча б фото, про те що мене заблочили ПУМБ) де написано хто та за що скарга.
То тоді б в бінансі, за арештували би рахунки шахрая, мені б повернули біткоїни 🤣, Якщо людина з чого рахунку були тіпа вкрадені кошти, що мало імовірно 🤣, я б йому кошти прислала, з тих що бінанс мені надіслав би. Ну логічно ж 🤣🤣🤣🤣🤣 жартую.

Бінанс просто заморозить рахунки шахраїв, і надасть необхідні документи мені, а я передам банку ПУМБ. Всього то треба мені документи що підтверджують мою особу, що є постраждалою.

ПУМБ як виріши проблему жепідтвердженя мого блокування не на словах?

Я б хотіла залишитись клієнтом цього банку, але з таким відношенням, треба шукати інший банк. Бо я так розумію тільки закриття рахунків мені світить. Бо ПУМБ не іде мені на зустріч у надані допомоги 🙄.

Не рекомендую банк більше нікому, буду 10 своїм друзям та родичям казати уходити з пумбу
ПУМБ
17 января 2024, 10:19
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка склалася. Для цього ми вже зареєстрували Ваше звернення та направили його в роботу. Після перевірки причин блокування ми надамо Вам відповідь з результатами в особистих повідомленнях.
Полезный комментарий
PUMB 17 января 2024, 12:49
Вітаємо!

Зворотній зв’язок відправлено Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

17 января 2024, 8:44
Ну так крипта, просто подошло ваше время ощутить побочные эффекты торговли на бинансе, ну «а нету времени» — кроме торговли активами нужно выделять время на решение проблем, и дело не в банке, а в скамерах, для которых банк — инструмент для обмана клиентов, поэтому блокировка и разборки.
Lolik1837
Lolik1837
17 января 2024, 11:08
Нытье очередного арбитражника. Достали уже. И ведь знают, что их рано или поздно заблокируют в ЛЮБОМ банке и все равно лезут. Вот честно, если ты « медленный газ» — то и поделом тебе. Не доходит через голову, на чужих примерах — пусть доходит на своем примере и через свой кошелек
17 января 2024, 12:31
Подробнее я описал у себя в блоге как безопасно продать крипту и не попасть на мошенников.
По закону банки вообще не имеют права вести ни какую расследовательскую деятельность, а значит нарушают закон, потому так и шифруют всё инфу, потому что если это выльется в суд, банк полиняет на круглую сумму+ обвинение выдвинуть банку что он ведёт не законную деятельность расследования какие то.
С точки зрения человечности их можно понять если вам закинули деньги какой то бабульки, и она пожаловалась что её взломали, то банк пытается помочь, но толку, когда у нас тупая рептилоидная система разделяй и властвуй, ни какие органы не связаны между собой, даже в полиции, есть отделы которые не контактируют, я молчу уже за банки, запрос от полиции приходит, банки отвечают извините это банк тайна, идите в суд. А суд присудит банку отдать деньги заблок клиенту и немедленно разблокировать, так как у банка нет пидстав блокировать его.
Пока структуры и люди не начнут сотрудничать между собой так и будут как дурачки пинать друг друга туда сюда.
Вам нужно решать вопросы на бинансе и блокировать данного пользователя надеясь что он ещё не вывел с аккаунта крипту, но как правило такое бывает редко:)
17 января 2024, 17:24
Ты уже запарил своим блогом, как там на 2 батона наторговать в месяц, умные люди другими способами гоняют крипту и не разводят потом нытье на форумах про блокировки
17 января 2024, 17:27
Полезный комментарий

SergeyNina
SergeyNina
18 января 2024, 0:31
Если вам переводят деньги со взломанного аккаунта какого то человека то ваш банк не может вам ничего предоставить. Любой банк. Человек чей аккаунт взломали пишет жалобу в свой банк и вас блокируют. Потом идёт разбирательство. И это долго — недели могут пройти. И скорее всего вам придётся вернуть деньги

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокування карти ПУМБ. ПУМБ не надає жодного документи о причині блокування, все на словах.