Погане відділення в м. Кропивницькому

Сьогодні 15.01.2024, зачинили двері приміщення коли я був в середині, на прохання відкрити, я почув лише що у них інкасація і це ваші проблеми, і ти повинен 10−15 хвилин, незавжаючи ні на що сидіти замкненим у відділені, навіть без туалету для відвідувачів. Це вже не перший раз коли я попадаю на таке, працівники прямо порушують конституційні права людини, а саме статтю 33 Конституції України. До того ж у банку постійні зміни у процесі зняття готівки, то слід замовляти, то можна по наявності. Але після замовлення готівки у цьому відділенні на тому тижні, бо в наявності не було, приїхавши у встановлений час (після 11:00), і прочекавши чергу, нам відповіли що приходьте після 15:00, хоча каса працює до 16.30. Тобто грошей так і не вдалось зняти, оскільки це знов неповага до людей, тому що є багато варіантів як проінформувати людей, про затримку. Також у працівників немає поваги о клієнтів, а от коли один раз мені замість зняття зробили нарахування, я пішов на зустріч і приїхав в той же день для іншої операції, щоб у них зійшлася каса.
ПУМБ
PUMB 15 января 2024, 17:32
Вітаємо!

Шкодуємо, що Ви не отримали належного обслуговування та залишилися з негативними враженнями про співпрацю. Ми неодмінно розберемося в ситуації детальніше та надамо Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 16 января 2024, 14:23
Вітаємо! Відповідно до Вашого прохання, зворотній зв’язок був наданий електронною поштою.

SergeyNina
SergeyNina
15 января 2024, 18:04
Инкассация не требует закрывать двери. Знание внутренних правил у инкассаторов на высоте.
Три літри
Три літри
15 января 2024, 22:11
Таке не лише в цьому банку: коли приїжджає інкасація то двері у відділення зачиняються.
PUMB
PUMB
16 января 2024, 14:23
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Погане відділення в м. Кропивницькому