Проблеми з перерахуванням коштів з картки на свою ж картку в іншому банку

mntk 15 января 2024, 13:21
В кінці року мені надійшли дивіденди в сумі, що перевищує встановлені ліміти фінмоніторингу, всі необхідні підтверджуючі дані я надав, отримав повідомлення, що все ок. Але як тільки мені виникла потреба у перерахуванні коштів на мою ж картку в іншому банку, ПУМБ перераховував кошти у межах їх лімітів рівно один день день. Надалі почались незрозумілі перекидання: 1. зверніться до банку, який обслуговує картку, на яку пересилаєте кошти 2. А у нас новий ліміт тут — на одну картку можна тільки тричі перерахувати по 29000, (незважаючи на те, що картка в іншому банку моя ж!!!) хоча їх підтримка в телеграмі заперечує таке обмеження 3.

Банк-отримувач коштів заперечує будь-які обмеження на зарахування коштів на мою картку, ПУМБ твердить, що кошти не пускає обмеження, встановлені на моїй карті банком-отримувачем коштів, хоча кошти з інших банків надходять на цю ж картку. І така чехарда триває вже третій день з 13.01.2024. Звернення не фіксують, 15 січня зареєстрували перше звернення. Спочатку казали мені в ПУМБІ — термін вирішення 3 дні, сьогодні вже сказали, що термін вирішення і відповіді мені 5 днів. Компенсацій ніяких не обіцяють, нічого не повідомляють, кошти на мою картку не відправляють ні з моєї картки, ні з карток моєї сім ї. Якийсь повний жах…
В результаті спілкування з банком я так і не знаю ні чітких лімітів переказів, ні чітких термінів. Невже існують в нацбанку якісь ліміти про перерахування коштів з карток клієнта в одному банку на карту того жклієнта в іншому? Навіщо це? Як це? Мало обмежень встановлено для людей, викликаних війною, то ще потрібно придумувати алогічні обмеження просто так?!!!
ПУМБ
PUMB 15 января 2024, 14:11
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше та обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.

OkeyDoki
OkeyDoki
23 января 2024, 10:08
1) Во первых пумб не знает что открыто тобой в другом банке. Поэтому для банка перевод этот всегда считается как другому лицу.
2) во вторых да за одну операцию ты можешь перевести не больше 29999 с учетом комисии за 1 операцию, но в день не больше 65000.
3) если не работает перевод по номеру карты попробуй по реквизитам. Там лимит в день 50к с учетом комисии, но через гор линию можно поднять до 150к. Только самое главное когда будешь делать по реквизитам в назначение платежа россписуй все.
xxxmmm
xxxmmm
23 января 2024, 22:50
Я так переводил со своего привата на пумб себе много раз, потому что можно было делать без комиссии и снимать с банкомата.

а по оконцовке пумб заблокировал счет, деньги спижжены пумбом и на все посылает в отделение, где сидят девочки, хлопают глазами и ничего не знают.

потом отключил онлайн и морозится.

хочешь совет? беги от пумба как можно дальше. это банк кидалово.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Проблеми з перерахуванням коштів з картки на свою ж картку в іншому банку