Відкриття картки ВсеКарта в гривні

рrofessor _ка 12 января 2024, 18:16
Добрий день. Я є діючим клієнтом вашого банку. В мене є іменна гривнева карта ВсеКарта. Виникла потреба у відкриті другої окремої карти, теж в гривні, з окремим рахунком. В колцентрі проконсультували, що відкрити можна, проте потрібно підійти на відділення, оскільки онлайн відкривається лише неіменна карта. Підійшла на відділення. Консультант відділення сказала, оскільки в мене вже є гривнева карта, то другу відкрити не може банк. Я розповіла, що сьогодні спілкувалась із колцентром і відповідь була, що можна, підходьте до відділення. Зателефонувала в колцентр і мені при співробітниці банку знов сказали, що можна. Я надала слухалку співробітнику. Вони розмовляли і в ітоге карту мені на відділенні так і не відкрили. Я попросила показати згідно якого нормативу діє співробітник, відповідь — такого нормативу немає, це внутрішнє положення банку. Підкажіть, будь ласка, хто дійсно володіє правильною інформацією? Чи дійсно банк немає можливості відкрити другу гривневу карту з іншим рахунком при наявності у клієнта діючої гривневої карти ВсеКарта?
ПУМБ
PUMB 12 января 2024, 20:10
Вітаємо!

Клієнту надається можливість відкрити один рахунок всеКАРТА в одній валюті (окрім випадків, коли додаткові рахунки всеКАРТА потрібні для обслуговування зарплатного проекту або отримання соціальних виплат). Будь ласка, вкажіть в особистих повідомленнях Ваші ПІБ та ІПН чи фінансовий номер телефону, щоб ми могли перевірити коректність наданої консультації. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 15 января 2024, 13:49
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

SergeyNina
SergeyNina
12 января 2024, 23:50
Можно открыть вторую все карту со вторым счётом только для зарплаты или соц помощи в других случаях нет. Можно использовать одну виртуалку и одну физическую карту в одной валюте на одном счёте
PUMB
PUMB
15 января 2024, 13:49
Полезный комментарий
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Відкриття картки ВсеКарта в гривні