Замовлення готівкої валюти

orkan 11 января 2024, 12:16
Обслуговуюся у ПУМБ вже мабуть років з п’ять і власне був більш менш усим задоволений. Але ось така історія: Є така чудова послуга в моб. додатку.- замовити готівкову валюту. Коштує це все 100 грн незалежно від суми замовлення. В додатку написано, що курс орієнтовно складатиме 38.70 грн. Проте валюту я замовив на четвер і було наголошено, що курс буде саме той, який буде діяти на момент угоди у відділенні. Добре, не проблема. Згоден. Вже вдруге користуюся цією послугою і знаю, що в день угоди приходить додаткове повідомлення з актуальним курсом.
Сьогодні, в четвер зранку 11.01 о 8.30 дійсно надходить таке повідомлення: Валюта чекає у відділенні. Прихопіть готівкову гривню та паспорт. Сума валюти, як і сума в грн вказані в повідомленні. Приходжу у відділення о 10.30 і виявляється, що до вказаної в додатку суми мені доведеться доплатити ще 240 грн, оскільки зараз курс у відділенні становить 39 грн. і сума в додатку не актуальна.
Потрібно терміново віднайти 240 грн, бо інакше втратиш свої 100 грн та й взагалі без валюти залишишся. Касир звичайно розводить руками, інформація в додатку для нього також є дивною. Колл-центр прийняв проблему, подумав, перетелефонував через 10 хв і вирішив просто підставити під мій гнів співробітника, який розуміючи, що це дійсно дивна ситуація видав шикарну відповідь: «Сума, яка була вказана в повідомленні була актуальна на 8.30, і якщо б я прийшов о 8.30, то все було б чудово, а так курс змінився і я просто не встиг». Біда звичайно, не встиг… ще й відділення відкривається лише з 9-ої години ранку. Враховуючи, що валюта у відділенні зараз більш менш є, я просто подарував банку 100 грн і втратив довіру в повідомлення від банку. Нікому не подобається, коли банки не визнають своїх помилок, а просто намагаються виставити власних клієнтів за ідіотів. Невже так складно в додатку вказати вірну суму, тим більш відомо завчасно на яке відділення я прийду. В разі зміни курсу надіслати повторно повідомлення з актуальною інформацію. За 100 грн хочеться трішки більшого сервісу ніж просто відчути себе ще одним обманутим… Але схоже для банку це великі складнощі та й навіщо. адже 100 грн вже отримано (їх неможливо повернути в разі відмови від операції обміну валюти), а далі банку вже не цікаво — далі ви вже звичайний клієнт, який йшов повз банк і зайшов купити валюту… 100 грн — це власне аналогічна сума комісії, яку колись «справедливо» списав інший банк з мене, після чого я прийняв рішення йти з того банку. Історія повторюється…
ПУМБ
11 января 2024, 13:36
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що сталась дана ситуація. Ми неодмінно перевіримо всі деталі та надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 16 января 2024, 10:44
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

Ми провели перевірку та дізналися, що консультація нашим фахівцем була коректною, адже в повідомленні вказується курс на момент замовлення, але є попередження про те, що на момент купівлі курс валют може змінитися і продаж проводиться за актуальним курсом у касі на момент покупки валюти. Хочемо звернути Вашу увагу, що робити замовлення валюти необов’язково. При наявності валюти у касі нашого банку її зможуть видати, проте без замовлення ми не можемо гарантувати її наявність.

На даний момент, для клієнтів, що купують валюту у відділенні, реалізована функція PUSH-повідомлень про зміну курсів. Якщо ж курс змінюється, в застосунку ПУМБ Online клієнтів буде додатково проінформовано.

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції, проте сподіваємося, що у майбутньому Ви будете отримувати лише позитивні враження від користування нашими послугами.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
11 января 2024, 13:15
Сейчас куча банков привозит валюту под заказ бесплатно, пумба — единственный, который за это еще дерет деньги. И много где можно онлайн поменять 50К грн на доллар и снять либо сразу (заранее заказав) либо через несколько дней
11 января 2024, 13:28
То есть вы пришли в банк купить валюту за гривны, но курс изменился. Вы заказали и привезли в банк 100 баксов, а денег у вас с собой только на 95? Из-за того что в рассылке не обновилась информация, а 95 вам не дают купить?
16 января 2024, 0:50
Купити можна лише суму кратну 100 доларів — так побудована послуга. Чим менше купити, тим більше 100 грн комісії будуть впливати на фінальний курс…
16 января 2024, 0:49
Вчора надіслали повідомлення, що рішення мого питання потребує детального розгляду і це може зайняти до 30 днів. Просто цікаво, що тут можна так довго досліджувати? Схоже, що ніхто нічого особливо вирішувати по цьому питанню не збирався та й не планує…
16 января 2024, 10:44
Полезный комментарий
Вітаємо! Дякуємо, що зачекали!

16 января 2024, 18:46
Дякую, що надаєте можливість відчути себе обманутим, ще й доплативши при цьому 100 грн.
Вхід у відділення Банку безкоштовний, але якщо там повісити табличку, що вхід платний, то будуть і ті, хто заплатять і Ви при цьому будете гарантувати, що для таких клієнтів двері точно будуть відчинені але ж платити не обовязково.
Ваш фахівець з контакт- центру стверджує, що банк виставляє курс продажу валюти ще до моменту відкриття відділення (за півгодини до відкриття). А після відкриття відділення курс змінюється.
При оформленні послуги замовлення готівкої валюти є примітка (для купівлі в обраному відділенні з мінімальною комісією) — логічне запитання, мінімальна комісія — це 100 грн, які я заплатив, а міг в реальності і взагалі не платити…
Я не задоволений таким сервісом, функція PUSH-повідомлень про зміну курсів в мене не працювала і я відчуваю, що банк просто скористався тим, що приховав інформацію від мене і заробив на мені 100 грн. Відмовитися від цієї послуги після замовлення Банк не дозволяє!
18 января 2024, 12:51
Вітаємо! Надіслали Вам деталі у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.
18 января 2024, 15:28
Банковская тайна? а при чем тут она, рассказывай

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Замовлення готівкої валюти