Викрали кошти з кредитного рахунку Шахрайство

YuriiRit 8 декабря 2023, 11:34
Отделение по адресу: Киев, ул. Н. Лаврухина, 4
Доброго дня
Шановне керівництво Міністерства Фінансів України та Правління банку ПУМБ!
Я досить довгий час являють клієнтом банку, активно користуюсь багатьма продуктами, маю хорошу платіжку дисципліну та репутації серед клієнтів. За весь час роботи з банком в мене вперше виникла проблема катастрофічного масштабу, прошу допомогти в її вирішенні врегулюванні у вас.
Я маю кредитну карту з лімітом 47 тис.грн іноді користуюсь при потребі але все вчасно сплачую. Станом на 05.12.2023 року по карті був доступний ліміт 47 тис.грн абсолютно без заборгованості по ній. В цей день зранку коли я відпочивав із 5:57 до 6:01 були здійснені 4 успішних транзакції на списання коштів в іноземній валюті по курсу 0,25 грн, за послуги Пасажирських залізничних перевезень від продавців SUICA MOBILE PAYMENT SIBUYAKU JP, а також PASMO TOKIO JP на загальну суму 12 216 грн 87 коп. помітив я це пізніше так як PUSH повідомлення приходять та зникають. Після цього заблокував можливість розрахунків в інтернеті та карту. Дані про карту 3 — м особам не розголошував! ШАХРАЇ МЕНЕ ОБІКРАЛИ!
Я звернувся до банку заповнив необхідну форму в онлайні для розслідування даних операцій, прибув до відділення ПУМБ в ТРЦ Район додатково проговорив ситуацію менеджеру надав всю необхідну інформацію довідки про подання заяви в поліцію, в поліції написав заяву на розслідування правоохоронними органами я так розумію КІБЕР ПОЛІЦІЄЮ все детально описав та надав. В банку мені повідомили що розгляд заяви по формі до 45 днів, а в поліції до 30 днів! Зі свого боку зробив все що міг та зараз чекаю рішення. Чекаю але борг висить на кредитному рахунку і можливо на нього нарахуються %. Я ніколи в житті не потрапляв в подібні ситуації, я прошу вас про допомогу проконтролюйте даний процес з боку банку та допоможіть в його вирішенні. Я готовий надати всю необхідну додаткову інформацію тільки би вирішилась проблема. Я не планую виплачувати цей борг так як ці гроші в мене вкрали, якщо питання не вирішиться я буду підіймати його на найвищі рівні, До Національного Банку України, Прем'єра Міністрів, а до Президента України. Банк та Правоохоронні органи мають розслідувати та вирішити дану ситуацію, а не почепити цей борг на людину яка його не брала!
ПУМБ
PUMB 8 декабря 2023, 11:56
Вітаємо!

Нам шкода, що Ви постраждали від шахрайських дій. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, тому просимо Вас надіслати в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН для розслідування зазначених списань. Після завершення вичерпної перевірки ми неодмінно повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 13 декабря 2023, 15:33
Вітаємо! Ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Lolik1837
Lolik1837
8 декабря 2023, 11:47
«Чекаю але борг висить на кредитному рахунку і можливо на нього нарахуються %.»

Неприятная ситуация . И проценты на задолженность скорее всего не «можливо» а точно «нараховуються»

Тут , для перестраховки , можно посоветовать только одно — погасить долг , благо 12 тысяч гривен сумма небольшая , а потом уже «разбираться» и вплоть до того, что судиться с банком .

А в противном случае может произойти ситуация , что пока вы будете длительное время разбираться и судиться с банком , проценты и штрафы будут «капать» и могут дойти до заоблачных сумм в сотни тысяч. И никто не даст вам 100% гарантии, что вы выиграете дело в суде и что суд найдет вину банка. И вам придется отдавать долг в полном объеме , да еще и с процентами

Вот лично мой совет как поступить -подстраховаться , отдать долг , пока это всего лишь 12 тысяч и потом уже чинить долгие разборки с банком вплоть до судебных
kingcity
kingcity
8 декабря 2023, 11:51
Сайт «Мінфін» не є офіційним сайтом міністерства фінансів, тому звернення до керівництва вказаного міністерства тут не по адресі.

По суті ситуації - скоріш за все Ваша картка були скомпрометована і її дані отримали шахраї (скімінг, фішинговий сайт, вірус у телефоні, підгледіли у магазині/кафе і т.д.)
Готуйтесь до довготривалої боротьби — поліція постарається справу поскоріше закрити, банку теж активно потрібно буде доводити свою непричетність.
Бажаю успіху, але це буде нелегко.

P. S. Можете ще у представництво платіжної системи звернутись, якщо банк буде відмовляти (VISA чи MASTERCARD, залежно від того яка у Вас картка).
А у НБУ це сюди:

Валерка Котовский
Валерка Котовский
8 декабря 2023, 12:34
Ого японские иноагенты обворовывают украинские карты
К сожалению у нас нет кибер полиции, это старая полиция с новым названием. И у них нет средств для расследования и технологий таких…
так же как и у банков нет средств для расследование куда там ушёл платёж в Японии…
Они в Украине то платежи вернуть не могут
PUMB
PUMB
13 декабря 2023, 15:33
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Викрали кошти з кредитного рахунку Шахрайство