Archibald2023 26 мая 2023, 13:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Н. Лаврухина, 4
При сплаті комуналки через мобільний додаток в продовж двох місяців за тепло (а це майже 4тис гривень) банк відправляв гроши в теплоенерго на рахунок абсолютно іншого користувача (додаток ПУМБ підтягнув в послуги за моєю адресою ІНШОГО ЛІВОГО користувача) там поля незмінні, тобто їх руками внести було неможливо. Помітили коли заборгованісь почала збільшуватись. Ще 09.03.2023 звернувся і у відділення (Київ, Лаврухина,4) персонально до менеджера, написав заяву у віддділенні,і одночасно відправив електронне звернення на електронку банка (Зі скріном і log-файлом). Банк не електронку відповів що чекайте відповіді. Сьогодні 77 діб пройшло. Відповіді нема, повернення нема. Поверніть гроши, це косяк роботи додатка банку… А менеджер мене посилає розбиратись з теплоенерго… А вони тут до чого. Я скористався послугою банку і питання у мене до банку.
ПУМБ
PUMB 26 мая 2023, 13:57
Вітаємо!

Нам прикро, що сталася дана ситуація. Ми бажаємо розібратися детальніше та провести внутрішнє розслідування, тому просимо написати нам Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення для перевірки інформації. Про результати розслідування ми неодмінно надамо зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
Archibald2023 6 июня 2023, 10:38
Ура! ПИТАННЯ ВИРІШЕНО. Кошти повернули! Дякую за вирішення питання. Як би це вирішилось на рівні першого звернення до відділення то взагалі це було би перфектно. Дякую за розуміння і допомогу!

6 июня 2023, 10:38
Полезный комментарий
6 июня 2023, 10:41

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Мобільний додаток ПУМБ відправив комуналку за іншого платника. Гроші не повернули.