RomanCzech 10 марта 2023, 14:48
Отделение по адресу: Киев, ул. Н. Лаврухина, 4
Вже не знаю куди звертатись, заплатив кошти банку у час війни по кредиту, наданому у мирний час, як положено на сайті Pumb Online тут — https://www.pumb.ua/credit/pay_online

Банк 14 лютого їх прийняв, вони списались з моєї картки.
Потім проходить тиждень другий, а коштів все немає.

Я звертаюсь до підтримки, вони не відповідають по суті — лише формальні відписки, запит прийнято, розглядаємо…

У кінці лютого кошти несподіванно повертаються на карту,
я пишу електронний лист 2 березня з запитом, «чому та що робити?»

9 березня приходить формальна відповідь, що кошти не зараховані.

На мої питання чому банк не зараховує кошти — нічого не відповідають по суті.

Що робити далі теж не говорять — лише очікуйте.

Скарги з сайту не допомагають — банк не реагує, посилаючись на проблеми PayHub та їх причини. Але ж хвилинку, я не маю жодного відношення до PayHub, бо платив на сайті PUMB, а не PayHub (!).

При цьому на даний момент проценти по кредиту продовжують набігати вже як місяць, а жодних варіантів вирішення проблеми з оплатою не надано
ПУМБ
11 марта 2023, 10:30
Вітаємо!

Дякуємо за надану інформацію. Ваші дані передано до відповідного підрозділу банку. Ми розберемося в ситуації та повернемося зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 19 апреля 2023, 20:18
Вітаємо!

Ми надали зворотній зв’язок по Вашому зверненню у особистих повідомленнях, просимо перевірити дірект.

10 марта 2023, 16:17
Платили картой иностранного банка? Если да то есть нюансы работы пумб онлайн. Скорее всего банк по какой то причине не смог принять платёж и суппорт не видит ошибки. Надеюсь здесь вам помогут спецы пумб.
10 марта 2023, 16:19
Ещё спросите суппорт банка картой которого вы платили может что-то поймут в чем причина и чем-то помогут
11 марта 2023, 15:42
Вітаємо!
Нам дуже прикро, що в Вас сталась така ситуація. Можливо відбувся технічний збій під час оплати, а у такому випадку кошти повертаються протягом 10 днів.
Ми рекомендуємо здійснювати погашення в мобільному додатку інтернет-банкінгу «ПУМБ-Online» карткою іншого банку, так як це швидко і суму погашення Ви можете бачить одразу.
19 апреля 2023, 20:18
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Платиш за кредит з-за кордону, вони не приймають, накручують %, запитуєш чому — не відповідають по суті