Eugene Kulik 20 февраля 2023, 20:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Деревлянская, 8
День не віщував біди…
«Ваш рахунок заблоковано, зверніться до відділення банку»
Із дружиною завітали до відділення банку, що за адресою вулиця Деревлянська, 8 (м. Київ)
Нам було озвучено, що зняття готівкових коштів перевищує ліміти за вашим внутрішнім фінмоніторингом, нам надали лист документів, необхідних для надання банку із метою підтвердження законності їх отримання.

Наступний раз через тиждень завітали до банку вже із документами, як виявилось, банк не приймає документи із «Дії» (ОК-5, ОК-7) у цьому ж відділенні нам по-хамськи відповіли, що нікому це не потрібно і в принципі персоналу плювати на цю ситуацію, ну і найкраща фраза банку ПУМБ: «нічого із цим не можемо зробити».
А ще здивувала фраза, «як ви думаєте фінмон буде ваші документи читати, навіщо нам QR на документах та паролі, ви що думаєте у них телефони є?»
Ви правда, серйозно? Думаю ваш банк у кам’яному віці, якщо у персоналу немає телефонів…
Ваш співробітник розлив чай на наші документи прямо під час візиту. Як це пояснити?
Далі — усе, що співробітниця встигла відсканувати, мала б передати банку, але ні…

До нас по телефону звернувся інший співробітник вашого банку, із проханням надати ті самі документи. Навіщо? Ви ж уже отримали їх у паперовому вигляді…
Вже більше місяця пройшло із моменту їх надання, отримуємо прохання надати більш детальні пояснення, але все вже описано у першій заяві. Чому така неповага до клієнта? У країні війна, ви блокуєте незаконно рахунки, і навіть після отримання усіх документів нічого не робите.

Рахунок ніхто не розблоковує, кошти зависли, та утримуються банком НЕзаконно.

Навіщо ваш банк, якщо вам плювати на клієнтів, і ви відкрито показуєте це при візиті до банку?
ПУМБ
PUMB 21 февраля 2023, 13:44
Вітаємо!

Відповідно до п. 4 та п. 5 ч. 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення \" № 361 — IX від 06.12.2019р. (далі – Закон), «Банк зобов'язаний здійснювати належну перевірку клієнтів та забезпечувати моніторинг фінансових операцій клієнта на предмет відповідності таких фінансових операцій наявній у Банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик, включаючи в разі необхідності інформацію про джерела коштів, пов'язаних з фінансовою(ими) операцією(ями).

Відповідно до ч. 6 ст. 11 Закону «Банк має право витребувати, а клієнт, представник клієнта зобов'язані подати інформацію (офіційні документи), необхідну (необхідні) для здійснення належної перевірки, а також для виконання Банком інших вимог законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Ми обов'язково перевіримо ситуацію, яку Ви описали та в усьому розберемося. Також хочемо зазначити, що задля збереження банківської таємниці, ми не можемо обговорювати це з третіми особами. Тому, просимо Вашу дружину написати нам у приватні повідомлення на порталі або у Facebook https://www.facebook.com/pumbua.

natashaGra
natashaGra
21 февраля 2023, 14:36
Ответ ни про что, и похоже банку пофиг на сроки проверки
Vadossssss
Vadossssss
2 марта 2023, 9:31
Скажіть будь ласка.Від якої суми у них перевищує ліміт?

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокують рахунок, без пояснень, після надання офіційних документів незаконно утримують кошти