Не надійшла готівка у валюті черговий раз

Знов замовлена готівка у валюті не прийшла у касу.

Якщо попередній раз було тільки не зручно, цього разу банк мене серйозно підвів — я мав розрахуватися за боргами до кінця місяця. Наступну заявку на привезення готівки створили на наступний місяць.
ПУМБ
31 августа 2022, 16:11
Вітаємо!

Через військову агресію Росії проти України, значно ускладнилася логістика поставок готівкової валюти. У той же час різко зріс попит на готівкову валюту. І це спричинило необхідність попереднього замовлення клієнтами валюти.

Насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.

31 августа 2022, 10:35
Аналогичная проблема Пришел небольшой перевод с Европы Заказал через отделение Сказали ждать 2 дня В день выдачи было отказано как не прошедший финмон Предложили получить в гр по курсу 40 Для сравнения Райффайзен 40.7 В приоритете у них выдача морякам и депозитчикам
Являюсь клиентом банка с 2021 г До этого дня никаких вопросов не возникало
31 августа 2022, 11:07
P. S. Подача заявления ничего не гарантирует
Volodymyr Murashkin
Volodymyr Murashkin
31 августа 2022, 16:14
Набагато менші банки з цим завданням можуть впоратися.

Я пишу не за наявність валюти у ситуації «прийшов з вулиці». Двічі банк не виконав постачання готівки з попереднього замовлення.

Я тепер взагалі вагаюся, чи залишатися клієнтом банку, про які депозити йде мова?!
31 августа 2022, 21:38
Полностью солидарен Если не моряк то что значит второй сорт То же думаю попрощаться с этим супербанком
sumar
sumar
1 сентября 2022, 18:28
О, брат по нещастю. Теж не віддали валюту, і нема різниці, чи то вони в мене на картці чи то з депозиту. Відгук залишив, чекаю на модерацію.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не надійшла готівка у валюті черговий раз