(((

2017LLLL 16 августа 2017, 19:42
читаю коментарі тільки від клієнтів банку а от співробітники?
я дуже рада що я звільнилася. Вдячна ПУМБУ тільки за те що я там познайомилася з чудовими людьми. Нізаякі гроші я туди не вернуся. Зарплата — це сльози а не гроші, клієнті через одного хами, можуть нахамити і ніхто за тебе ніколи не заступиться. Премія?! Такого в ПУМБІ не має. А якщо хочиш вияснити чого так а не по іншому то тобі ніхто ніколи нічого не розкаже, посилаючись один на одного. І саме обідніше, що мене затронуло, анонімні скарги по телефону на працівників яких даже в той час і на робочому місці не було, і доказати нічого не можна що то не ти, і за таке штрафують. І це так часто відбувається. Хто хоче на роботу в банк, моя порада — гарно подумайте, щоб через місяць ви не хотіли тікати назад.
ПУМБ
18 августа 2017, 11:21
Здравствуйте! Будем рады узнать подробности, чтобы улучшить нашу работу. Оставьте, пожалуйста, их для коллег по управлению качеством ПУМБ в такой форме на сайте банка:

Спасибо!

knab
knab
6 сентября 2017, 0:00
Таковы все банки, априори банк — мошенническая система обмана. первый убогий — скм, скм — дтек, дтек — роттердам, роттердам — 500% прибыли, 500% прибыли — открывайте глаза.
А люди — хамы, так это потому, что вы в любом случае своего клиента должны кинуть, таковы условия. Не каждый будет заглядывать в рот тому кто его пытается обобрать (в вашем лице соответственно), потому и хамят.
А убогий должен кануть в пучине.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43