Олег Боярин Олег Боярин
25 августа 2016, 11:10
Доброго дня мене звати Олег, недавно я оставив заявку на получения кредита наличными, до мене перетелефонував консультант від банка ПУМБ та запитав яку сумму я хочу взяти, я відповів що я хочу взяти 25000 тис грн і мені консультант відповіла що попередньо мені дадуть його якщо я ще придоставлью справку про доходи за останні 6 місяців і сказала щоб я підїхав у банк з усіма документами. Коли я приїхав до банку підійшовши до представника її звати Таміла вона почала забивати в компютер мої дані та через деякий час вона повідомила мені що банк мені придоставляє тільки 14000 тис хотя мене консультант запевняв що мені дадуть 25000 тис. Тоді питання для чого я стільки проїхав та потратив грошей та часу щоб мені сказали що більше 14000 тис недамо. навіщо тоді писати що банк дає кредит налом до 50 тис грн без справки про доходи хотя я її привозив.
ПУМБ
25 августа 2016, 12:04
Доброго дня. Приносимо вибачення за доставленні незручності. Просимо залишити свій вудгук у формі зворотнього зв'язку на сайті нашого банку: pumb.ua/ua/pravda/feedback/
Із загальними умовами кредитування ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням: retail.pumb.ua/upload/iblock/9cb/9cb39d4003dc8b80e7e25cf2db0867ab.pdf
Дякуємо.