Відношення до клієнта.

leeeee 20 ноября 2015, 20:13
Отделение по адресу: Львов, ул. Научная, 49-А
Відділення — Львів, Наукова 96.При оформленні депозиту запропонували поміняти карту на золоту. Стару зарплатну анулювали. Зарплата почала приходити на стару і нову карточки. Я три рази зверталась до працівників відділення і три різних працівники не змогли провести процедуру анулювання. Коли сьогодні я звернулась ще раз, і запитала куди причіплені ці карточки, то мені сказали, що стара залишилась зарплатна, а нова до виборів. Я думала, що не дочула. Питаю до яких виборів? Кажуть, ну ви ж голосували. Я кажу, а коли б я не голосувала. Кажуть, то 5 років тому голосували. В мене 2 вищих освіти прошу пояснити як золота карточка Приватбанку може бути прикріплена до виборів.І скільки ще ходити, щоб мене обслужили?

sergunya73
sergunya73
20 ноября 2015, 20:29
«Зарплата почала приходити на стару і нову карточки»
У мене немає дві вищих освіти, мабуть тому я не зовсім розумію — тепер ви можете знімати подвійну зарплатню?
kriviyrih
kriviyrih
20 ноября 2015, 23:23
У мене склалася така сама ситуація. Теж запропонували обміняти звичайну картку на Gold. Спочатку СМС приходили, були повідомлення в приват24, в кінці кінців звичайну картку ковтнув банкомат. Коли прийшов у відділення, то видали Gold кредитку та для виплат. Теж став цікавитися, чому у банка така увага до моєї персони з'ясував, що така пропозицїя поступає лише клієнтам, які тримають депозит декілька десятків тисяч гривен прицьому абонплату 20 грн на місяць сплачує банк, якась акція. Що стосується того, що ви бачите зарплату по двох картках, то у них спільний рахунок. До одного рахунка може бути призначено безліч карток, але частіше за все активна лише остання, а інші заблоковані висять, але сума рахунку у них відображається. Що стосується картки до виборів — це звичайнісінький жарт!
finderkm
finderkm
20 ноября 2015, 23:37
«Питаю до яких виборів?»
Та ні до яких виборів. Працівникам потрібно плани робити.
LEXXGruzovik
LEXXGruzovik
21 ноября 2015, 9:46
Ну говорили, что Укроп так действовал. Выдавали перед выборами людям карту ПБ с -1000 на счету. Если скидывал кому надо фото биллетня, то на карту призодило 1500 грн. И того 500 грн за голос. Не скинул фото — должен 1000.
MykolaA
MykolaA
23 ноября 2015, 10:06
«Не скинул фото — должен 1000.» — кто пошел на это надо лишать права голоса. Ну не доросли мы еще до демократии. Т.е. налицо новые предвыборные технологии — Но виноват в этом, угадайте кто, — тот самый Приватбанк. Уйду в другой банк.
PrivatBankQM
PrivatBankQM