Приватбанк

Юрий Контарев Юрий Контарев
1 ноября 2015, 18:02
Я є клієнтом цього банку. Мої карти Приватбанк безпідставно заблокував, у зв\язку з чим мені, та моїй дружині Контаревої Наілі Абдрахманівні, тяжко хворої на рак, приходиться голодувати. Моя картка 4149497831004652 на котру я отримую пенсію заблокована, Приватбанк не дає відповідь чому, гоняє мене після пережитого інсульту по інстанціях, в яких я теж не нахожу відповідь. Коли я звернувся в черговий раз в Приватбанк, мені там відповіли, що банк сам буде вирішувати питання віддавати мені мою чесно зароблену пенсію чи ні. Нажаль, мій випадок не єдиний, про що є багато розмов в інтернеті

2 ноября 2015, 09:15
Шановний Клієнт!
З даного питання з Вами зв'язувалися наші співробітники і надали необхідну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.
sanch ☺
sanch ☺
2 ноября 2015, 09:29
琚 灏
Полезный комментарий
Оформите начисление пенсии на счет в другом банке (предварительно открыв его). Ваше вправо выбрать банк на свое усмотрение, что бы не говорили Вам.
mazaj
mazaj
3 ноября 2015, 05:52
Там только Приват и Ощад.
Ну значит Ощад.
Правда у него остается еще и универсалка, по которой шло движение…
Юрий Контарев
tanetta1234
tanetta1234
2 ноября 2015, 19:57
олексий
Юрий Контарев мою карту тоже заблокував 5168757297213664 сукач олексий я немагу получить свои кошти помогите я незнаю куда обратиться
reanimator84
reanimator84
3 ноября 2015, 02:00
А что вы хотели, кто управляет страной? разве не «наши люди», вот теперь знайте что приватбанк, а точнее, его владелец тоже из них-«наших людэй», а евреи еще не один не был честным!!!
makssss
makssss
5 ноября 2015, 14:52
Максим, Запорожье
Та да. просто так, только пенсию заблокировали… Кому вы сказки рассказываете. Давайте больше информации, какие поступления ещё были.