Обережно!!!! ПРиват краде ваші кошти!!!

LesyaPL 25 февраля 2015, 12:01
Мною був відкритий інтернет-рахунок №************2049 в платіжній системі VISA. 2 лютого на нього були внесені кошти у розмірі 50 доларів США. Того ж дня на сайті nextdirect.com була зроблена покупка на суму 931,00 грн… Відразу прийшло повідомлення про успішно виконану операцію на суму 46,65 доларів США і про залишок на рахунку у розмірі 3,45 доларів США (Додаток 2), з сайту прийшло повідомлення про успішну оплату.
22 лютого о 9 ранку зателефонував хамуватий співробітник ПриватБАНКУ, і заявив що у мене мінусовий баланс, звинуватив мене у тому, що я не дивлюсь за залишком на рахунку оплачуючи покупки. Дійсно станом на 22 лютого мій плюсовий баланс став мінусовим.
Хочу зазначити що сайт виставляє рахунки в гривнях, проте Приватбанк блокує проведення коштів, посилаючись на невірну валюту, саме тому і був відкритий валютний рахунок. Крім того прошу зауважити, що сума боргу та зняті кошти, становить четверту частину всієї покупки (11 доларів)!
1.як мій баланс став мінусовим?
2. З яких підстав дали можливість зайти в мінус по даному рахунку, адже тут нема кредиту.
3. Чому мене не було проінформовано про те що сума знята більша?

glebbest
glebbest
25 февраля 2015, 13:05
1. В одностороннем порядке ворьё из Привата увеличило Ваш кредитный лимит. Хотя этого, наверное, и не было. Стандартный лимит на открытую через privat24 «интернет-карту» — 30000 единиц валюты открытой карты. Да-да. У Вас кредитный лимит $30000 по умолчанию. Только вот фига Вы сможете их потратить. А вот служебные трансакции как раз влёгкую этот лимит и исполюзуют.
2. В одностороннем порядке ворьё из Привата изменило задним числом курс конвертации.
3. «Технические проблемы».

Для всех, кто читает: НЕ ПОЛЬЗУЙТЕСЬ ДЛЯ ПОКУПКИ ВАЛЮТНЫМИ КАРТАМИ ПРИВАТА!!! НИКОГДА!!!

Если есть желание что-то покупать в $, лучше откройте явочным порядком именную Visa Classic в одном из филиалов зарубежных банков…
sanch ☺
sanch ☺
25 февраля 2015, 15:30
Если у Вас есть на руках двухсторонний договор на открытие счета № ...2049 и в нем не предусмотрено открытие кредитной линии, то правда на Вашей стороне.
Но зачастую этот банк открывает счета своим клиентам на основании договора оферты, т.е. он вправе в одностороннем порядке изменить его условия, в том числе и открыть кредитную линию по этому счету. Скорее всего, в таком договоре предусмотрено условия, что банк размещает изменения к договору на своем сайте, при этом клиент обязан следить за такими изменениями, и по истечению некоторого времени изменения к договору вступают в силу.

Короче говоря, лучше не связываться с такими условиями, потом доказать что-либо, будет очень тяжело.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
26 февраля 2015, 8:44
LesyaPL, добрий день!
Нажаль, наведених Вами даних недостатньо, щоб прокоментувати ситуацію. Направте, будь ласка, на help@pb.ua номер карти і Ваші контактні дані, щоб ми могли перевірити інформацію і дати коментар.
З повагою, ПриватБанк
LesyaPL
LesyaPL
2 марта 2015, 10:16
Ваші хамуваті працівники пояснили вже Виявляється ви потратили мої кошти по МІЖБАНКІВСЬКОМУ курсу… і тут виникає питання: чому я не можу купити валюту по міжбанківському курсу на цей рахунок? А все просто, ви наживаєтесь на цьому, нагло і безсовісно!!! Моя покупка у 931 перетворилась на 58 доларів, тоді коли курс був уже 29 грн. Обслуговуюсь у вашому банку давно, маю навіть корпоративний рахунок… закриваюсь і всім раджу.
gdejedengi1
gdejedengi1
9 марта 2015, 13:52
Очередной развод от банка!!! как же он наживается на каждом по-копейке, где-то немного не вник и договор и все попал на копеечку!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Обережно!!!! ПРиват краде ваші кошти!!!