ПРИВАТБАНК ВКРАВ ГРОШІ

TERAINKOGNITO TERAINKOGNITO
13 ноября 2014, 12:00
При знятті коштів з банкомату Приватбанк (карточка Фідобанку)в мене замість видачі коштів 1100, 00 грн, кошти СПИСАВ ПРИВАТБАНК НА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ, а тепер при зверненні уже 2 місяці Приватбанк відправляє в ФІДОБАНК, а Фідобанк в Приватбанк.
Я пенсіонерка, живу на одну пенсію, постійно хворію, а ПРИВАТБАНК ВКРАВ МОЮ ПЕНСІЮ, і ще й відправляють постійно.

Люди! Тікайте з цього банку і з ФІДОБАНКУ теж, бо вкрадуть гроші.
13 ноября 2014, 14:48
Шановний клієнте!
Згідно стандартів повернення, Фідобанк повинен відправити запит на наш Банк (оформити фінансову претензію).
З даного питання рекомендуємо звернутися в Ваш Банк і уточнити, чи був поданий такий запит на повернення.
Якщо така заявка була подана, рекомендуємо очікувати її обробки.
Заяви з фінансових претензій обробляються до 180 днів.
З повагою, ПриватБанк

13 ноября 2014, 12:40
Зоя, Вінниця
Це відповідь з Приватбанку, і так з 17 вересня Приватбанк і Фідобанк «футболить»:
" Шановна Ніна Михайлівна!
Згідно стандартів повернення Фідобанк повинен відправити запит на наш Банк (оформити фінансову претензію).
З даного питання Вам рекомендуємо звернутися в Ваш Банк і уточнити чи був поданий такий запит на повернення.
Якщо така заявка була подана рекомендуємо очікувати її обробки.
Заявки з фінансових претензіях обробляються до 180 днів.
З повагою, ПриватБанк."
13 ноября 2014, 17:49
А я особисто вважаю так. Перед тим, як сунутись з картками якогось третьосортного банку до чужих банкоматів, треба досконально вивчити структуру меню. І на 99,9% впевнений, що Ви самі ці кошти спрямували на благочинність, а тепер звинувачуєте банк у крадіжці, якої не було.
13 ноября 2014, 19:38
Зоя, Вінниця
Я знімала кошти, а не перераховувала на благодійність. Спочатку мені в Приватбанку сказали, що був збій в банкоматі і мені повернуті кошти, але тепер займаються футболом, напевно якийсь співробітник банку уже вкрав ці гроші і не хотять повертати.
А Ви напевно співробітник банку, раз так їх захищаєте.
Бажаю, що б Ви опинились в моїй ситуації і Вам повертали кошти так як мені, і з Вами поводились в банку так як зі мною.
14 ноября 2014, 08:59
Вимушений Вас розчарувати. Я ніколи не знімаю кошти в банкоматі, і благочинністю не займаюсь. І не співробітник банку.
13 ноября 2014, 19:50
Зоя, Вінниця
Прошу повідомити яким нормативним документом встановлено розгляд фінансових претензій 180 днів?