Поповнення валютної картки -2

witas65 1 ноября 2014, 15:33
На превеликий жаль, у «Приватбанку» кожен консультант на одне і те ж питання має СВОЮ відповідь, причому відповіді інколи діаметрально протилежні. Так, при зверненні за номером 3700 мені було заявлено, що валютну картку можна поповнити через термінал, так як і гривневу для виплат за номером з комісією 0,5%. То де ж все-таки правда? Окрім того, я 1) Є сумлінним позичальником: роками активно користуюсь кредитною картою без ЖОДНИХ порушень; 2) Суми на моїх вкладах є більшими від 25 тисяч грн. Таким чином, по двох критеріях я підпадаю під пільгові умови оформлення карти Gold, проте в такому оформленні мені було відмовлено. Останнім часом «Приватбанк» перетворився у великий колгосп, де дуже важко вивести якийсь толк і зв«язати кінці з кінцями.
1 ноября 2014, 16:50
Шановний Клієнт!

Дякуємо Вам за Ваше звернення.
Збір на обов'язкове державне страхування оплачується від кожної операції купівлі іноземної валюти (наявне або безготівкове придбання) та становить 0,5% від гривневого еквівалента.

Для аналізу інформації та вирішення питання відносно участі в голд клубі на пільгових умовах Вам достатньо направити на help@pb.ua опис ситуації та контактні дані, вказавши посилання на відгук.
Інформація обов'язково буде перевірена і Вам надамо розгорнуту відповідь.

З повагою, ПриватБанк.

1 ноября 2014, 19:10
Вибачаюсь, мене цікавить також дане питання — хіба можна поповнювати валютну картку гривнею через термінал? Якщо так, то чому відключили конвертацію гривні в «Приват24»? В чому тоді суть такого обмеження?
witas65
witas65
1 ноября 2014, 20:32
Мова не про поповнення валютної картки гривнею, а поповнення валютою. Але вони таки не вміють читати запитання. Третій раз повторюю: — Чи можна поповнити валютну картку валютою через термінал по номеру без присутності картки?
1 ноября 2014, 20:48
Зрозуміло, дякую