кредит

Тарас Семенів Тарас Семенів
29 августа 2014, 23:00
Добрий вечір я втратив роботу і не маю можливості зараз оплачувати кредит піткажіть як мені бути щоб мені не нараховували штрафу, сподіваюся на вашу ввічливість ДЯКУЮ
30 августа 2014, 10:22
Тарас, здравствуйте!
Прикро, що Ви зіткнулися з настільки несприятливою ситуацією.

Згідно діючого договору, при використанні кредитних коштів після виходу з пільгового періоду потрібно щомісячне внесення коштів. При необхідності Ви маєте можливість внести не всю суму кредиту відразу, а обмежуватися щомісячними мінімальними платежами в розмірі 5% від залишку заборгованості, але не менше 50 грн.

Банком розглянутий Ваш випадок в індивідуальному порядку і, на жаль, у нас немає можливості виконати Ваші вимоги.

При розробці інших варіантів виходу з ситуації, що склалася, вони обов'язково будуть запропоновані співробітниками банку. Щоб уникнути збільшення заборгованості, рекомендуємо провести всі передбачені договором платежі і надалі дотримуватися правил погашення. (http://pb.ua/platezhnie-karty/universalna/).

Не забувайте, що своєчасне виконання зобов'язань — запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії Ви можете розраховувати на лояльне ставлення Банку при наданні Вам нових кредитів.
З повагою, ПриватБанк.