Поведение Приват банк с Ипотекой

Kornienko 9 августа 2014, 17:06
О себе: Я, Корниенко А. Л. выплачиваю ипотеку с (№DNC0GK00000067 від 08-12-2006р) (курс на 08.12.2006г 1$= 4.48гр), просрочек по платежам не было, есть переплата примерно 1000$.
06.08.14г -Обратился в службу поддержки Приват Банка вопросом изменения платежа ( оплата %, перевод в гривну, увеличить срок, либо других вариантов), я не отказываюсь выплачивать ипотеку, но есть опасение роста курса долара выше 13,14,15.16гр...., тогда у меня возникнут трудности с оплатой кредита.
Ответ службу поддержки: Могу от вас, с ваших слов, написать заявление на Главу правления Приват Банка Дупелет А.В., более не чем помочь не можем. Спросил куда и кому можно обратится для решения вопроса, ответ не знаю.Заявление было составленно No 203134 від 06.08.2014р
07.08.14г — Был в региональном о офисе Приват банка, ( адрес: г. Днепропетровск ул. Мечникова 14) в отделе ипотеки, возможно не правильно называю отд., но по другому не могу, на дверях нет табличек (куда пришел открой дверь и спроси), в отд. не у одного сотрудника нет бейдж с Ф.И.О. и должностью, на просьбу представиться сотрудник отказался, в свою очередь я представился по Ф.И.О. ( с кем я говорю не понятно может с консьержкой?) изложив суть ( курс долар растет, выплачивать не отказываю, в дальнейшем возможно не смогу оплачивать, как возможно решить данный вопрос, так же попросил сделать перерасчет так как ранее были переплаты) Ответ быстрый, короткий «Сейчас нечем помочь не можем, если будет просрочка к Вам обратится коллекторная организация ( адресс г Днепропетровск ул. Ленина), с ними и будете решать вопрос ( зачем мне нужна просрочка и решение вопроса с коллекторами, если кридит я брал в банке), еще можем написать заявление на Главу правления Приват Банка Дупелет А.В, с ваших слов. Спросив кто будет рассматривать заявление, ответ тоже не знаю. Заявление было составленно № 07.08.2014р. No20.1.0.0.0/7-20140806/2822
Далее последовал ответ

Шановний Олександр Леонідович!
Дякуємо за Ваше звернення! Ми отримали від Вас запит 06-08-2014р., який містить
наступне питання:
Чи має Банк надати пільгові умови для погашення кредиту №DNC0GK00000067 від
08-12-2006 р.?
Між ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК” та Позичальником було укладено кредитний договір
№DNC0GK00000067 від 08-12-2006р. (далі – Договір).
Згідно з ст. 628 Цивільного кодексу України зміст договору становлять умови (пункти),
визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів
цивільного законодавства.
Згідно ст. 629 Цивільного кодексу України договір є обов'язковим для виконання
сторонами.
Умови кредитного договору, укладеного між Вами та ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
відповідають ст. 1054 Цивільного кодексу України, в якій передбачається, що за кредитним
договором банк або інша фінансова установа зобов’язується надати грошові кошти (кредит)
позичальнику в розмірі та на умовах, передбачених договором, а позичальник зобов’язується
повернути кредит у встановлений договором строк і сплатити встановлені відсотки.
Кредитний договір є двостороннім, що породжує зобов’язання банку надати кредит й
зобов’язання позичальника його повернути і сплатити відсотки за користування ним.
Вказані зобов’язання позичальника, сплатити банку відсотки за користування
кредитними коштами, вказує, що договір кредитування є в усіх випадках оплатним. Розмір
відсотків, порядок їх сплати визначаються в договорі залежно від групи кредитного ризику,
рівня забезпечення, строку користування кредитом, облікової ставки та інших факторів.
Повернення кредиту є основним принципом кредитування. В зв’язку з тим, що
механізм кредитування в Банку тісно пов'язаний з іншими банківськими програмами
(депозити та ін.), то неповернення наданого кредиту, відсотків та винагороди, може
негативно відбитися на функціонуванні банка в цілому.

Додатково повідомляємо, що норми банківського законодавства, зокрема Закону “Про
банки і банківську діяльність”, забороняють банкам встановлювати окремій особі більш
сприятливі умови, ніж іншим клієнтам банку за аналогічними договорами.

На жаль, у нас немає можливості виконати Ваші вимоги. Повірте, ми дуже хочемо піти
Вам назустріч у вирішенні даного питання, але не можемо цього зробити з незалежних від
нас причин. Аналіз ситуації, що склалася, показав, що Банк діє відповідно до умов договору
та в рамках чинного законодавства України.

Ми рекомендуємо Вам своєчасно сплачувати усі належні суми за кредитним
договором, укладеним на Ваше ім'я, для попередження появи заборгованості.

Банк завжди готовий до співпраці на основі відповідності взаємних дій законодавству
України.

З повагою,
Провідний спеціаліст з розробки

М.А. Сердечна

технологій обробки вхідної
кореспонденції від клієнтів ГО

Вик. Манжелій О.А.

C ответа видно, что в заявление ни кто даже не читал, потому как суть ответа не отвечает заявлению.
Как видно цель банка ОТОБРАТЬ У ЛЮДЕЙ ЖИЛЬЕ И ПРОДАТЬ ЕГО ЕЩЕ РАЗ.
9 августа 2014, 17:22
Александр, здравствуйте!
Банком рассмотрен Ваш случай в индивидуальном порядке и, к сожалению, у нас нет возможности выполнить Ваши требования.
При разработке других вариантов выхода из сложившейся ситуации, они обязательно будут предложены сотрудниками банка. Во избежание просроченной задолженности, рекомендуем соблюдать правила погашения.

Более развернутый ответ Банка отправлен Вам 07.08.2014г. по адресу фактического проживания.

Спасибо за обращение!

barat
barat
9 августа 2014, 21:26
Получил точно такой же ответ, практически слово в слово просил пересмотреть возможность кредитных льот в связи с нахохождением квартиры на захваченной террористами территории…