Детские

Vikylka200 Vikylka200
14 июля 2014, 16:33
где же наши детские??? В совбезе говорят что все перечислили. А на карточки ничего не приходит. Половина города получила половина нет. И как понимать то что перечислили только 309 гривен?
14 июля 2014, 16:46
Vikylka200, добрый день!
Нам сложно прокомментировать сложившуюся ситуацию, так как указанных данных недостаточно, чтобы идентифицировать Вас как клиента. Сообщите, пожалуйста, на help@pb.ua, указав ссылку на отзыв, описание ситуации и контактные данные. После получения этой информации мы сможем прокомментировать описанную в отзыве ситуацию по существу.

an150714
an150714
15 июля 2014, 01:46
Чому Приватбанк затримує виплати на дитину? В Павлограді Інші банки вчасно видали. Вже шкодую, що довірила дитячі кошти Приватбанку. Дуже шкодую! Коли чекати виплат? Раніше до 7 числа надходили.
15 июля 2014, 10:16
An150714, нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua, вказавши посилання на відгук, опис ситуації та контактні дані. Після отримання цієї інформації ми зможемо прокоментувати описану в відгуку ситуацію по суті.

З повагою, ПриватБанк.