Умовні пластикові картки

CreditGOLD CreditGOLD
19 июня 2014, 10:27
У своєму приват 24 я виявила якісь пластикові картки на USD та EUR які були відкриті без мого відома та ще й не на мої паспортні дані, тільки ПІБ співпадає! Передзвонивши на гарячу лінію 3700 оператор сказала, що це уявні рахунки які не активовані та по яких не має ніякого руху!
Тепер виходить потрібно чекати поки там з«явиться якийсь рух валюти???
Я вимагаю НЕГАЙНОГО закриття цих рахунків 6762 ,,,, ,,,, 6284, 6762 ,,,, ,,,, 1999.
Якщо банк відмовиться їх закрити я одразу подаю заяву до суду! Набридло спілкуватися з некомпетентними робітниками даного банку які неможуть навіть надати адекватну відповідь на прості запитання!
19 июня 2014, 12:20
Шановний клієнт, здравствуйте!
Шкодуємо про незручності, з якими Вам довелося зіткнутися.

Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, так як зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua, вказавши посилання на відгук, опис ситуації та контактні дані, щоб ми могли з Вами зв'язатися і вирішити питання. Також будемо вдячні, якщо в листі Ви зазначте деталі дзвінків на нашу гарячу лінію (дати, номер телефону, з якого здійснено дзвінки), щоб ми могли проаналізувати і опрацювати діалоги з співробітниками.

Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.