Потребую вирішення проблеми !!!

Anastasiy9523 21 февраля 2024, 0:14
Приват Банк обмежує права на здійснення в повному обсязі Підприємницької діяльності в частині отримання прибутку у безготівковій формі на розрахунковий рахунок ФОП!!! Банк не дає можливості моїм потенційним контрагентам здійснити оплату на мій розрахунковий рахунок ФОП. Вибиває (Помилка! Банк не надає послуги даній компаніії) У нелегкий для нашої країни час під час повномасштабного вторгнення Росії коли наша країна потребує підтримання економіки та сплати податків, я зареєструвалась як ФОП здійснюючи інтернет продаж товарів по всій території Україні. Оплату потенційні клієнти здійснюють на мій розрахунковий рахунок ФОП, всі банки спокійно пропускають оплати, тільки Приват банк не дає можливості своїм клієнтам здійснювати на мій рахунок ФОП оплату! На офіційні листи банк відповіді не дає!!! В банку, так як я не клієнт Приватбанку мені пояснень не дають, тільки припущення що це можливо через те що в 2021 році банк закрив зі мною правовідносини з власної ініціативи!!! Ніяких протиправних дій я не вчиняла, ніяких заборгованосте, судових справ тощо за мною не має!!! Я хочу спокійно працювати сплачуючи податки, отримувати дохід як того вимагає законодавство!!! Але мої потенційні клієнти які є клієнтами Приватбанку не мають можливості сплатити за товар який я пропоную до продажу на мій розрахунковий рахунок ФОП чим самим не дають мені працювати, клієнти не маючи змоги сплатити — шукають інших продавців з аналогічними пропозиціями яким вони можуть здійснити оплату я Приватбанк не блокує перекази!!! Цими діями, так як продаж товарів в мене здійснюється онлайн по всій території Приват банк змушує мене закрити свій ФОП, адже без прибутку я не зможу працювати і сплачувати податки!!! Я прошу розібратись з цією ситуацією та дати вмотивовану відповідь, чому Приватбанк порушує права мого ФОП.
21 февраля 2024, 9:27
Вітаємо.
У разі, якщо вам відмовлено в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин, подальша співпраця неможлива.

21 февраля 2024, 0:45
В попередніх відгуках подібну історію вже писали. Якщо приватбанк відмовив в обслуговуванні, то відповідно він буде блокувать всі платежі які ідуть на ваше ім'я, навіть в інший банк
Anastasiy9523
Anastasiy9523
21 февраля 2024, 11:43
Приватбанк відмовим в обслуговуванні беж жодних причин ще у 2021 році . Коли я також була підприємцем . Всі податки та звітність мною були подані та сплачені , жодних порушень я не мала ! Цікаво те , що коли я у цьому році відкрила ФОП на мою пошту прийшло повідомлення від Приватбанку о співпраці , потім подзвонив працівник Банку та запропонував відкрити бізнес рахунок у Банку . Я повідомила що відкрила у іншому банку рахунок ФОП. І тільки як мій ФОП запрацював — клієнти Приватбанку не можу сплатити мені на розрахунковий оплату . Я почала розбиратись в даній ситуації і тут мені кажуть пол обмеження . Яким чином тоді Банк збирався зі мною співпрацювати??? Це тому що я відмовила відкривати ФОП рахунок у Приват банку ??? Я можуть діяти обмеження в частині ФОП але не діяти в частині фіз особи ??? Коли мої родичі які є клієнтами Приватбанку мені кидають на особистий рахунок кошти — то все виходить !!! Коли на карту ключ кидають кошти — операції проходять, а на розрахунковий ні !!! Що це за обмеження такі які стосуються саме розрахункового рахунку ФОП??? Я не є клієнтом Приватбанку , це банк обмежує своїх діючих клієнтів у можливості сплатити на розрахунковий рахунок ФОП . На підставі якої статті , якого законодавства Банк обмежує перекази на рахунок ФОП ??? Я прошу надати офіційну відповідь , посилаючись на законодавство яким кереуєтбся банк для подальшого вирішення данної ситуації у вищих інстанціях та суді . Адже Банк не дає можливості працювати ФОП!!!
21 февраля 2024, 12:43
Скоріше за все приватбанк блокує платежі, у яких фігурується ваш ідентифікаційний код. для чого це робиться не знаю
Олегович Торба
Олегович Торба
21 февраля 2024, 13:41
Офіційні причини відмови, статті законодавства і тд вам скажуть тільки в суді, подавайте… Втратите купу часу і коштів щоб почути причину на яку ніяк не повпливаєте.