Іванов Микита 24 января 2024, 4:58
Отделение по адресу: Киев, ул. Рональда Рейгана, 4
Доброго дня, банк відмовив у обслуговуванні, у відділені банку написали 2 заявки на переказ коштів (як ФОП і як фіз лице), після 5 днів обробки кошти з рахунків фіз лиця були перераховані, з фопу — ні, звернувся до підтримки і отримав відповідь, що заявки взагалі не в них не має і треба звернутись у відділення і написати нову, написали нову заявку, через два дні отримую відповідь, що заявка відхилена, причини не повідомлять, кошти не повертаюсь і незаконно утримують на рахунках арешту не має і законних причин утримувати кошти також
24 января 2024, 10:42
Вітаємо.
Ваше питання розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомимо. Спасибі за розуміння.

24 января 2024, 14:09
Поки рішення не повідомляли
24 января 2024, 15:01
Повідомили що ще 1 раз потрібно написати заявку на переказ коштів з ФОП , попередні 2 консультант не правильно оформив
24 января 2024, 15:01
Сьогодні напишемо , відпишу тут чим все закінчиться
24 января 2024, 15:28
Сходив у відділення , кажуть що 3 рази вже пере подавали заявку , проблема в тому що команда яка здійснює перекази не може прочитати формат файлу коректно (я не розумію чому я крайній) кошти ще не повернули , не знаю що буде далі
24 января 2024, 15:31
Просто в шоці від того що там відбувається, мені чи самому потрібно налаштовувати системи у банку , просто кажуть заявку не можуть прочитати , проблема в тому хто її відправляє , мої данні всі ок , шановні співробітники банку , розберіться в цьому
25 января 2024, 14:51
Досі рішення не має , банк «розглядає» чергову заявку на переведення коштів
25 января 2024, 16:11
Всі кошти повернено , дякую всім співробітникам банку які доклали зусиль , моя порада якщо хочете повернути кошти це контролювати весь процес і бути дуже навʼязливим , я витратив більше місяця і написав 3 заявки загалом , але результат є - банк перерахував всі кошти за потрібними реквізитами

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Відмовлено в обслуговуванні і не виконують переказ коштів на рахунки іншого банку