Співробітники Приват Банку в місті Полтава вчиняють шахрайство

Chinar 13 декабря 2023, 13:41
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 70-А
Я, Вікторія Анатоліївна, 06 грудня 2023 року у 17.28 повідомила за номером 3700 про собой у роботі терміналу місто Полтава, вул. Ковпака 26 ТРЦ Екватор. В мене у терміналі самообслуговування була проведена операція по погашення кредиту 620гр УкрСиббанк. В термінал я внесла три купюри 20 гр, 100 гр, 500 гр, на екрані терміналу показало 120 гр, а останні 500 гр пройшли, но на екрані нічого не показало. Я швидко набрала 3700 де зробила заявку 17.28. за номером 27861406, в 17.31 відповідь: За вашою заявкою ми отримали підтвердження збою. Приносимо свої вибачення за незручності. 07.12 .23 мені повернули 120 гр (ті гроші які висвітились на екрані). 500 гр не знайшли після інкасації. Після багаточисленних дзвінків на 3700, сьогодні мені передзвонили і оператор сказала, тщо після інкасації зайвих коштів не було, а термінал повернув гроші в той самий час… Скажіть будь ласка, навіщо мені витрачати час, нерви, енергію на розмови, як би я забрала 500 гр. Шахраї працівники Приват Банку в місті Полтава. Як вам не соромно!!!
13 декабря 2023, 15:42
Вітаємо. Перепрошуємо за незручності, пов'язані з роботою терміналу самообслуговування. Вже перевіряємо інформацію та розбираємось в ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
13 декабря 2023, 14:23
Кто-то писал про то, что он может через время выплюнуть, если нажать и держать кнопку отмены. Что-то много жалоб на терминалы банка, может пора сторонние терминалы использовать? В основных уже комиссий нет для пополнения банковских карт
SergeyNina
SergeyNina
14 декабря 2023, 23:32
Это касается карты. Держать и/или нажимать отмена и карта может вернуться. Купюру может выплюнуть назад когда следующий клиент начнёт пополнять свою карту. Увы сейчас результаты инкассации нельзя оспорить максимум пересмотр
Karin77
Karin77
13 декабря 2023, 19:01
Зная,что результаты инкассации вы никогда оспорить не сможете (так как при этом не присутствуете) банк всегда может писать вам,что никаких излишков не обнаружено:)))

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Співробітники Приват Банку в місті Полтава вчиняють шахрайство