Блокують зняття готівки за кордоном

Tetiana0609 30 ноября 2023, 23:21
Тиждень тому, банк заблокував мені можливість зняття готівки за кордоном. Після спілкування із службою підтримки вони повідомили, що у них нібито є підозра, що знімає готівку інша людина. Хоча я виїхала за кордон більше року тому і завжди знімала з цієї карти готівку. Нібито для вирішення питання надіслали послання на свій бот, в якому потрібно зробити селфі із карткою. Зробила, відхилили. І так 5 разів підряд. Пишуть нібито не чітко видно карту. Робила фото у різних місцях, при різному освітленні, в різний час дня. Все одно все теж саме. Нечітко. Роблю фото з айфона 13. Це для розуміння. Знову і знову з'єднуюсь з оператором. Але оператори просто читають текст із методички. Здається що банк просто не хоче віддавати мені мої гроші. Ніякі доводи ні на що не впливають. Що їх картка з дизайном минулого віку, без чіпу, без нфс, без нормально надрукованого номеру за 3 роки може зноситись нікому не цікаво. У службі підтримки роботи. Документи про те, що я за кордоном вони не приймають, звернутись самостійно до прикордонної служби, щоб отримати відповідь, що я закордоном вони нібито не можуть. Ніяких шляхів вирішення питання не пропонують. Хоча ні, пропонують прийти у відділення 😁
Той факт, що мені потрібна готівка для оплати оренди і що я сама з двома дітьми їх взагалі не цікавить.
Таке враження, що у банка немає грошей, щоб їх повернути.
Нікому не раджу цей банк.
1 декабря 2023, 11:02
Вітаємо. Ми маємо бути впевнені, що кошти знімає саме власник картки, тому просимо підтвердити операцію зробивши чітке фото з цією карткою за спеціальним посиланням.
Фото треба робити з карткою із повідомлення, номер картки має бути чітким на фото, піднесіть її ближче до екрану.
Після успішної перевірки фото, вам буде відправлено повідомлення від банку, щодо результату перевірки та можливості користуватись карткою. Дякуємо за розуміння.

SergeyNina
SergeyNina
30 ноября 2023, 23:56
Дело не в качестве фото, а в дизайне карты. У меня приватовская универсальная — цифры вообще не видно толком из-за цвета карты и цвета цифр
1 декабря 2023, 0:38
У мене така сама. З минулого сторіччя. Ні чіпу ні, нфс.
3 декабря 2023, 22:30
Такая же карта, только с чипом и нфс
1 декабря 2023, 13:17
Відповідь така ж сама, як у тих роботів, що в так званій службі підтримки. Нічого не допомогло.
1 декабря 2023, 23:35
Нажаль не немає можливості завантажити сюди фото цієї «універсальної картки» з полуничкою, де цифри витираються вже за півроку користування. У держави немає коштів? Ви ж державний банк?
3 декабря 2023, 22:29
У меня новая карта и на ней даже на трезвую голову не видно номер карты. Кто вообще такие дизайны придумывает? И зачем их в золотой и блестящий цвет покрывать? На моей старой со своим дизайном с кадром из мультфильма и то лучше его видно, а карте лет 5 уже и даже больше

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Блокують зняття готівки за кордоном