Дозволяють заробляти шархрям

Алла Мельник 23 ноября 2023, 12:26
Хочу попередити інших клієнів Приватбанку, що цей банк захистом по системі Mastercard не займається. Я подавала запит оспорювання 2 транзакцій, купляла сертифікати магазину АТБ через державний сайт edopomoga.gov.ua і оплачувала платіжну систему easypay. Сертифікати у власний кабінет не отримала, а кошти з карти Приватбанк зписалися. На мій запит співробіники Привату надали відповідь від системи Easypay, що вони моъ кошти відправли на р/р ТОВ АТБ-Маркет, а то ще я не отримала послугу це моя проблема!
Хоча банк повинен затребувати у посередника не тільки пітвердження, що кошти переведені, але й у отримувача, що послуга була надана. Коли і пояснила оператору Приватбанку, що вони порушують правила системами Mastercard, вона мене відверто послала, запропнувавши судитися з АТБ.
Коли в мене були аналогічни проблеми при оплаті картками інших банків (не надавалися послуги), гроші повертали без проблем, навіть у випадку, коли я платила через систему easypay.
23 ноября 2023, 14:53
Вітаємо. В цьому випадку необхідно звертатись в підтримку сервісу на якому ви реєструвались для отримання сертифікатів.
По даних транзакціях, мерчантом було повідомлено, що послуга надана. В цьому разі у банку відсутні підстави для оскарження платежів через ненадання послуги.
Раніше за вашим запитом, інформацію по заявках було додатково надано на електронну пошту.

innapcholko
innapcholko
23 ноября 2023, 12:56
Зависит от того каким образом был проведен платеж!

Если платеж был на расчетный счет (IBAN), то этот платеж был выполнен через СЭП, платеж списывается на прямую с вашего расчетного счета, и ни какого отношения к платежной карте и МПС не имеет.
SergeyNina
SergeyNina
23 ноября 2023, 23:10
Вам в суппорт атб нужно обращаться. Пусть вручную ищут платёж.
Алла Мельник
Алла Мельник
27 ноября 2023, 14:00
Перед тим, як писати коментар на цьому сайті, я телефонувала в службу підтримку Master Card. Коли в мене були аналогічні ситуації з картами, які були випущені іншими банками, то банки для захисту мене, як клієнта вимагали і у посередника, і у системи Easypay, не тільки факт підтвердження коштів, але й факт надання послуг. Так ось, я уточнила, чому таке різне відношення до оспорювання транзакції для карт одного сервісу Master Card, і мені пояснили, що це залежить від політики банку. То б то політика Приватбанку полягає не в захисті власних клієнтів, а сприяння роботі шахраїв. Цю інформацію я і вказала, в свому коментарі, щоб попередити інших клієнтів Привату, які, як і я користувалися послугами інших банків і отримували квалифіковану допомогу, і не очікували, що політика банку може бути інша.