Погано: банк розірвав договір через р2р торгівлю

BohdanVb 20 ноября 2023, 18:46
Вітаю. Займався р2р трейдингом на біржі
by bit, і тут з нічого діла, приходить лист на посту з повідомленням, що приват банк розриває з вами ділові відносини.
Прошу приват переглянути це рішення.

Я, так як звичайно займався р2р-трейдингом, це не шахрайські дії, це не шахрайські дії, і ше раз з моєї сторони це не шахрайські дії, я можу вам все прозвітувати і показати, це просто внутрішні перекази, підтвердження цьому прізвища і суми, номера карточок на біржі бай біт.
Можливо воно ще (чомусь) не дуже законно, але в цьому немає нічого такого. Ми навпаки розвиваємо економіку у країні.
Робимо все для цього.
Прошу: легалізуйте це, або хоча б не блокуйте, і повідкривайте мені, а також людям рахунки.
21 ноября 2023, 8:36
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

lolosha8
lolosha8
20 ноября 2023, 20:00
Забей, приват блочит всех подряд, пиши жалобу в нбу
SergeyNina
SergeyNina
20 ноября 2023, 20:08
Это с 2020 года и раньше. Можно для самоуспокоения написать жалобу в нбу. Но криптобиража = неизбежный отказ в обслуживании
khvorost
khvorost
20 ноября 2023, 20:16
Звичайно не шахрай , просто не сплачуете податки)
22 ноября 2023, 15:16
Та я б платив, якби назначили і тп, лиш би договір відновили
kingcity
kingcity
20 ноября 2023, 22:43
P2p торгівля криптовалютою відноситься до операцій з неприйнятно високим ступенем ризику для банку. І будь-який банк у такому випадку розірве з вами стосунки.

«Прошу: легалізуйте це, або хоча б не блокуйте» — це не до Приватбанку, це до НБУ. Або до ВРУ.
21 ноября 2023, 17:59
Чела блокнули за превышение оборота по карте. С приват банком проблем нет, если человек шарит.
22 ноября 2023, 15:29
Знаєте Як виправити ситуацію ?
22 ноября 2023, 16:43
Да ни как если ты на лям наторговал, только если у тебя хотя бы есть официальных доход где ты можешь предоставить справки банку что ты получаешь зп и просто торговал на бирже забыв про лимиты оборота…
Но если ты ещё и грязи взломанных денег нахватал то банк скорее всего разовёт отношения с тобой так как деньги то ты возвращать не будешь, а клиент будет ныть и жаловатся…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Погано: банк розірвав договір через р2р торгівлю