Приват краде гроші клієнтів

sasakip 3 ноября 2023, 8:15
Зняли гроші з карти універсальна uber, на перуанському сайті в солях перуанських. Карта взагалі ніде не світилась, так як була знищена при отриманні(без неї не можливо було отримати карту для соцвиплат). Рух по карті відповідно нульовий. Ніяких смс, чи повідомлень не було про те що кошти зняті. Виявили випадково.
Служба безпеки банку відмовила в повернені коштів. Написав заяву в кіберполіцію ті передали в місцеву.
3 ноября 2023, 9:48
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація.
Описані вами операції доступні лише при наявності доступу до Приват24. Під час проведення прив'язки картки та оплати на сторонньому сервісі для здійснення операцій без додаткового підтвердження в подальшому, необхідно ввести дані картки, що відомі лише її власнику. При цьому недостатньо знати лише номер картки, також треба ввести термін дії та CVV-код.
Правоохоронці можуть отримати від банку за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію про операції.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:

3 ноября 2023, 11:45
Ще раз пояснюю карта на жодному сервісі не світилась, її нав’язали (без неї не можна отримати зарплатну чи пенсійну карту), її знищили при отриманні. Нікому не передавались дані, паролі і тд. Якщо був доступ до приват 24, чому не зняли кошти з основної на якій були кошти? Це було б простіше. Чому не було повідомлення про оплату? Навіщо ви навязуєте карти, які людям не потрібні? А саме цікаве, що при зверненні в банк з цією проблемою, сказали, щоб такого не було потрібно підключити послугу захисту від шахраїв, звісно платну. Ви таким чином просуваєте свої послуги?
3 ноября 2023, 11:50
На карті з якої зняли кошти був нуль на балансі, тобто зняли в мінус (кредит). За який нараховувались би відсотки, якби випадково не помітили.
Lolik1837
Lolik1837
3 ноября 2023, 12:20
«її нав’язали (без неї не можна отримати зарплатну чи пенсійну карту»

Не любитель Привата , но тут выскажусь.

Автор, вас могли убеждать открыть кредитную карту, но вы легко могли сказать «НЕТ, я не буду открывать кредитную карту, ВЫ ОБЯЗАНЫ мне открыть пенсионную карту и без нее , вызывайте сюда начальство, связывайтесь с горячей линией , но никаких кредитных карт открывать не буду»

И никто бы с ножом у горла не стал бы требовать у вас , что бы вы кредитную карту открывали. Так, что не надо манипулировать фактами , автор.

«Якщо був доступ до приват 24, чому не зняли кошти з основної на якій були кошти? Це було б простіше»

Вы ошибаетесь. Проще как раз взять деньги с кредитной карты чем с дебетовой, хотя бы потому, что с кредитной дают уйти в «минус», да и чаще всего, лимит на кредитной больше чем сумма на пенсионной карте

«карта на жодному сервісі не світилась, знищили при отриманні»

Вы очень наивно думаете, что если карта нигде «не светилась» и вы уничтожили её физически , то и деньги с нее нельзя вывести . Кто-то мог иметь доступ к вашему «Приват 24» и вывести деньги через приложение
3 ноября 2023, 15:19
Видно що ви не звязувались з приватом. Я навіть зараз просив її закрити, вони її не закривають, говорять, що без неї неможливо відкрити соціальну. Дайте відповідь представники банку чи можливо мати карту для соцвиплат і не брати універсальну? Я вже не кажу про те що декілька років тому прийшов отримати нову карту (термін дії завершився), вони мені підключили скарбничку та страховку, хоча я просив цього не робити. Тобто в приваті стоїть карта з сумою грошей в рази більше ніж вони зняли з кредитної, і ви мені розказуєте, що вони зняли з кредитної? Де логіка? Більш ймовірно, що приват злив дані, які використовують шахраї, (тим паче сьогодні почали дзвонити) і в них дані, лише про цю карту, ще раз пишу рух по карті і до цього і після нульовий нею жодного разу не користувались. Якщо працівники банку не передали ці дані то гроші не можливо було б зняти. Ніхто не мав доступу до приват 24 на цій карті. Я взагалі не вірю в такі співпадіння. Приват банк вводить послугу захисту грошей від шахраїв і тут диво, одразу по всьому інтернету випадки зняття грошей у приваті, в інших банках цього немає. Тим паче поліцейский який веде мою справу каже, що таких справ зараз багато і звісно співпадіння всі з привату. Якщо приват не може захистити гроші своїх клієнтів, то хай не нав’язує кучу цих карток, за які він не несе ніякої відповідальності.
4 ноября 2023, 22:56
Карта универсальная не нужна, вам достаточно карты для выплат. Открываете приват 24. Закрываете не нужную вам карту сами. Страховки, голд и прочий мусор не нужен.
4 ноября 2023, 22:57
Карты хранятся как раньше лежали билеты в общественном транспорте. Безопасность у привата никакая.
5 ноября 2023, 0:18
Порезка карты ничего не даёт, её нужно закрывать в приложении и желательно не идти в отделения где навязывают страховки и голд, а в нормальные отделения. В нормальном отделении никто не будет навязывать кучу хлама клиенту который он закроет потом или будет клясти сотрудника.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
5 ноября 2023, 16:49
Если навязывают страховку, голд, копилку, или требуют универсальную, как непременное условие для карты для выплат, пишите в поддержку, на сотрудника составят жалобу. Закрыть можно самостоятельно в п24. Физическое уничтожение карты ничего не даст, т.к. данные карты могли быть проданы сотрудниками скамерам