Покриваємо злочинців

Vickey 20 октября 2023, 21:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Межигорская, 17
13 жовтня 2023 року на протязі 20 хвилин з моменту втрати картки було заблоковано картку. Але на протязі з 14.10.2023 по 20.10.2023 кошти списувались невеликими коштами. Пояснення співробінтників банку: «Ви ж розмовляли з ботом!!!» Але бот неодноразово запитував чи заблокувати чи ні завжди відповідь була «Так!!!» Співробітники запропонували звертатися до поліцї. Але це є проблема самого Приватбанку Я К ПРАЦЮЄ ЙОГО СИСТЕМА.
21 октября 2023, 9:49
Вітаємо.
Шкодуємо, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по операції.

20 октября 2023, 22:16
Нужно было блокировать карту в Приват 24 а не по телефону.А ещё лучше вообще закрыть её в приложении. Если кто-то платил вашей картой за проезд в метро или общественном транспорте — респект безопасникам — оплата проходит даже с заблокированой карты
21 октября 2023, 21:57
Уважаемый приватбанк, вы хоть читаете текст отзыва? У клиента нужно было просто заблокировать, закрыть и перевыпустить карту. Он вероятнее всего «заблокировал» карту по звонку на 3700 но это сделано не было и картой рассчитывались. Полиция не поможет, увы если это был расчёт в магазинах или оплата проезда то деньги не вернуть
OkeyDoki
OkeyDoki
21 октября 2023, 23:04
Он так может хоть каждые 2 минуты звонить если доступ к приват 24 был то твои звонки не имееют смысла…

USD 39.4 40

USD 39.4 40