Хотіли видати туалетний папір замість доларів

Людмила Гошко 16 сентября 2023, 22:14
Отделение по адресу: Киев, пр-т Леся Курбаса, 7-А
Це просто треш.Замовили готівку долари на касу, приходимо, нам вони на касі з спокійним виглядом хотіли дати купюри, які були засрані в хлам, на кожній була печать на пів купюри, чи пів купюри було списано, вони просто розсипались в руках,і на повному серьйозі вони казали що вони ніби в обороті.Це просто не повага до клієнта, таке відчуття що касир спеціально тримає ці гроші, знищені, щоб не видавати нормальні.Ви найгірший банк, я скоріш за все у найближчий час повністю закрию рахунки у вас.
17 сентября 2023, 13:26
Вітаємо.
У відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
17 сентября 2023, 8:24
В привате перед выдачей просите отобрать неубитые купюры без штампов, надписей, незатертые, непорванные и чтоб просветили их под УФ, чтоб не попасть на залитые, попадаются понимающие кассиры. Придется поездить по разным отделений.
У меня с 3−4 попыток удавалось с киевских отделений забрать норм купюрами.
Знакомым тоже не советую иметь валютных дел с приватом из-за этого же.
Lolik1837
Lolik1837
17 сентября 2023, 10:27
Складывается стойкое убеждение, что Приват намеренно пытается всучить людям убитые купюры , что люди не забирали этот хлам, а Приват мог бесплатно пользоваться деньгами людей
Людмила Гошко
Людмила Гошко
17 сентября 2023, 16:23
Купюри були не платіжні по нормам НБУ ,тобто їх не перевіряли ніяк ,я хочу зняти свої кошти ,за які я плачу комісію і так далі банку ,банк у свою чергу мені пропонує якщо мені не подобається — не брати,взагалі як ,адекватно вважаєте?
SergeyNina
SergeyNina
18 сентября 2023, 0:17
Приват вообще не проверяет купюры никак. Кассиры если адекватные показывают весь хлам и выбора нет из того что них есть. У меня таки осталось неснятыми 250$ сил и времени ездить по киевским отделениям нет.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Хотіли видати туалетний папір замість доларів