Скарга на дії Приватбанку

Tetanus 19 июня 2023, 19:23
Отделение по адресу: Киев, ул. Милославская, 43
Обслуговуємося у відділенні Приватбанку за адресою: вул. Милославська, 43, Київ.
Минулого року в цьому відділенні отримали долари. Нещодавно була необхідність поповнити рахунок. Із 45 купюр 7 не прийняли. Жодних ознак зношення, що описані в постанові НБУ ці купюри не мали. Попросили надати усне чи то письмове роз’яснення, що не так з цими купюрами. Касир відмовилась надати роз’яснення. Звернулися до фахівця з обслуговування клієнтів Вікторії Семененко теж відмова, далі до директора відділення Дмитра Балабана. Знову жодних роз’яснень, і не лише письмових, але і усних. Далі зателефонували на гарячу лінію Приватбанку, відповіли, що касир вирішує це самостійно.
Нам так і залишається незрозумілим, що відбувається в нашій «правовій» країні?
При такому відношенні до населення та порушенні прав людей, той хто і не хотів їхати з країни, то може переглянути свою думку. Тоді хто буде працювати і забезпечувати ті ж банки, осіб пенсійного віку?
19 июня 2023, 20:25
Вітаємо. Нам дуже прикро через те, що ви отримали негативний досвід під час звернення у відділення Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

MykolaA
MykolaA
19 июня 2023, 20:00
«Нам так і залишається незрозумілим, що відбувається в нашій «правовій» країні?» — за правилами форуму, кожен може висловити власну думку про відгук.
Моя така: Маємо марні намагання за банальною демагогією приховати власну недолугість.
19 июня 2023, 20:11
Дождитесь когда вернут пополнение карт с использованием терминалов и пополните карту через терминал.
19 июня 2023, 20:19
Кассир может купить только то что у неё купит другой клиент. Инкассо нет и не будет. Другой клиент не купит 1996−2006 годы и с любыми повреждениями, даже которые видны только в УФ. Я при покупке долларов евро каждую купюру смотрю в УФ и ИК так как много денег светятся особенно старше 10 лет, бывают даже в крови попадаются. Пожалуйста напишите жалобу в нбу чтобы помогли организовать банкам нормальный вывоз старых долларов и Евро. Больше жалоб может решат проблему.

USD 39.4 40

USD 39.4 40