Крадіжка коштів з кредитної картки

15.04.2023 р. з моєї кредитної карти «Універсальна» ПриватБанку без мого відома, починаючи з 19:23 до 20:06 сторонньою особою чи особами було здійснено три оплати: 187,27 грн. (за інформаційні та страхові послуги в США), 44,19 грн. (за кур'єрські та поштові послуги в Нідерландах), 986,14 грн. (за послуги туризму та транспортних перевезень в Перу) на загальну суму 1217,6 грн., (при цьому на карті ліміт на оплати в Інтернеті було встановлено «2 долари»), і я не отримувала жодного повідомлення чи дзвінка про підтвердження операцій від банку та не підтверджувала їх. О 20:34, коли помітила вищезазначене, за номером 3700 я одразу звернулась на гарячу лінію «ПриватБанку» та повідомила про вищевказані фінансові шахрайські дії пов’язані з моєю карткою, а також за допомогою оператора заблокувала картку.
17.04.2023 р. (адже 16.04.2023 р. це була неділя, вихідний день) я звернулася у відділення банку з письмовим листом-зверненням до директора макрорегіонального управління АТ КБ «Приватбанку» Маслова Ростислава Володимировича з проханням:
— по-перше, провести об'єктивне та незалежне внутрішнє службове розслідування щодо незаконного списання коштів з моєї кредитної картки з перевіркою на можливу причетність до шахрайських дій працівників банку, пов’язаною як зі зняттям без мого відома коштів з моєї картки, так і з передачею стороннім особам моїх персональних фінансових даних пов’язаними з моїми рахунками (номер картки, термін її дії та код CVV), адже своєю кредитною карткою «Універсальна» я жодного разу (за весь час її існування у мене) не користувалася, персональних даних щодо картки нікому не надавала та за невідомими посиланнями жодних дій не робила;
— по-друге, на час розслідування припинити нарахування відсотків на кредитну лінію та відновити рахунок кредитної карти до стану, у якому він був до виконання вище вказаних шахрайських операцій шляхом негайного повернення коштів, згідно Постанови Національного банку України від 30 квітня 2010 року № 223 п. 6.7 та п. 6.8.
На моє письмове звернення банк дав абстрактну, загальну та стандартну відповідь, що при здійсненні оплат начебто вірно були введені номер картки, термін її дії та код CVV, тому він не може здійснити повернення переказу шахрайськими діями коштів та призупинити нарахування відсотків за кредитом. Мій запит на надання розширеної інформації, щодо обставин пов’язаних з шахрайськими діями з моєю кредитною карткою «Універсальна» у вечері 15.04.2023 року, взагалі БриватБанком було відверто проігноровано.
Виникають питання:
— по-перше, яким чином з кредитної картки можуть списуватись кредитні кошти, які де-факто і де-юре не належать клієнту, без підтвердження цих фінансових операцій від банку, особистої авторизації та згоди самого клієнта;
— по-друге, навіщо встановлювати ліміти в додатку «Приват24» на оплати в Інтернеті, якщо ця система безпеки зовсім не працює;
— по-третє, чому служба безпеки ПриватБанку ніяк не відреагувала на явні шахрайські дії пов’язані з ризикованими операціями в Інтернеті з моєю кредитною карткою, коли без мого особистого підтвердження з періодичністю у 20 хвилин кошти знімались за різні послуги та товари у різних куточках світу в таких країнах як Перу, США та Нідерландах, які знаходять на різних континентах.
1 мая 2023, 10:20
Вітаємо. Проведення платежів в інтернеті здійснюється в рамках правил встановлених міжнародною платіжною системою. Списання коштів з картки без додаткового підтвердження можливе, якщо раніше було введено та збережено дані картки на сайті і власник картки дав згоду сайту на подібні списання. Такий спосіб оплати не суперечить правилам платіжних систем. Інтернет ліміт є одним з механізмів, та не єдиним, що допомагає вберегти кошти клієнтів від шахраїв. Він спрацьовує при операціях, що визначаються ризиковими. Якщо ж ви ввели дані картки на сайті і зберегли їх там, дозволивши подальші списання, даний сайт буде вважатись довіреним.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:
Також додатково звернулись до вас у особисті повідомлення для уточнення ваших контактних даних та перевірки деталей ситуації.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
1 мая 2023, 0:33
Это сотрудники прихвата тырят
прихватбот который тут пишет отписки в доле
1 мая 2023, 10:09
Возможно PrivatBankQM не знает, что все ещё не выданные
банковские карты Приватбанка хранятся стопками в тумбочках
экономистов и любой экономист или стажёр может без особых
проблем скопировать все реквизиты (номер, срок действия, CVV-код).
И таких сотудников в Привате больше 20 тысяч.

Кстати, разрекламированный ранее лимит на интернет-платежи
последнее время не спасает от мошеннических транзакций,
а других способов защиты клиентских средств, например,
таких каказапрет проведения интернет-платежей без подтверждения,
как это внедрил Монобанк, в Приватбанке принципиально
отказываются внедрять и уже не один год.

Kristina24
Kristina24
1 мая 2023, 19:00
Каждый день читаю одинаковые комментарии от пострадавших людей,про незаконное списание денег с карт,с банкоматами и вечные проблемы,одни и те же ответы от банка, в такое тяжёлое время просто обворовывают людей.
1 мая 2023, 20:49
Как вариант, устройтесь в Приватбанк
инженером по обслуживанию банкоматов…

Возможно, сможете навести порядок…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Крадіжка коштів з кредитної картки